21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Uşak’ta Evlere İş Veren Firmalar (Ek İş)

Uşak’ta Evlere İş Veren Firmalar (Ek İş)

Siz de Uşak’ta oturuyorsanız ve dışarıda çalışma imkânınız yoksa evinizde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. Günümüzde birçok sigortasız bayan evinde ek iş yaparak aylık 300 TL ile 2000 TL arasında nakit para kazanabilmektedirler. Bu işler genellikle beceri işine bağlı olmakla beraber biraz da çaba göstererek kazancınızı katlayarak artırabilirsiniz. Zevk olarak yaptığınız hobileriniz varsa bu işler de sizin için kazanç kapısı olabilmektedir.

Günümüzde pek çok bayan fabrikaya gitmek yerine evinde ek iş yaparak para kazanmayı tercih etmektedir. Onlar işverenin ayağına gitmektense, işveren işçinin ayağına gelerek yapacağı işleri teslim etmektedirler. Böylece fabrika sahipleri de SGK ödemelerinden kurtularak kendi açılarından avantajlı hale gelmektedirler. Evinizde oturarak hangi işleri yapabilirsiniz?

Evde Davetiye Katlama İşi

Yaz aylarının gelmesi ile düğün sezonu açılmaktadır. Bu dönemde çok fazla davetiye basıldığından matbaalar işlerini yetiştirememekte, dışardan fabrikaya sezonluk işçi almaktansa davetiye katlama işini evde ek iş olarak yapmak isteyen ev Yaşlı hd sikiş hanımlarına vermektedirler. Davetiye katlama işi hem kolay hem de zevkli bir iş olduğundan ev hanımları, öğrenciler tarafından çok tercih edilen bir ek iştir. Evinizde eşinizin, çocuklarınızın da yardımı ile kısa zamanda çok fazla davetiye katlayabilirsiniz. Bu iş gelir açısından da kazançlıdır. Siz de Uşak’ta oturuyor ve davetiye katlama ek işi ile iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Evde İçli Köfte Mantı Yapıp Satmak

Artık hanımların günlerinde masalarını süsleyen olmazsa olmazımız dedikleri fiks menülerden biri de içli köfte ve mantıdır. Fakat bu ikisini yapmak hem zahmetlidir hem de el becerisi gerektirir. Bu yüzden çoğu bayan günlerinde kendileri yapmaktansa tanıdıkları, güvendikleri hijyene önem veren bayandan satın almayı tercih ederler. Sizin de yemek alanında kabiliyetiniz varsa ustalık gerektiren içli köfteyi ve mantıyı yaparak para kazanabilirsiniz. Gerek günlere yaparak gerekse Uşak’taki evlere işveren firmalarla görüşüp pastanelere, kafelere, ev yemekleri yapan mekânlarla anlaşıp sipariş usulü çalışabilirsiniz.

Çocuk Bakıcılığı Yapmak

Çalışan anneler kreş yaşı gelmeyen çocukları için bakıcı arama telaşına düşmektedirler. Çocuklarını emanet etmek kolay olmadığından en ince ayrıntıya kadar önem verirler. Fedakârlık, öz verilik, hijyen en önemlisi de çocuğuna kendi çocuğuymuş gibi sahiplenilip bakılmasını isterler. Siz de bu ince ayrıntılara dikkat ederek çocuk bakıp para kazanabilirsiniz. Çocuk bakmak neredeyse aylık 500 ile 1000 TL arasında değişebilmektedir. Bu para da evde kazanabileceğiniz en iyi çalışma yöntemlerinden biridir.

Makale Yazarak Para Kazanmak

Makale yazarak para kazanmak, evde oturarak para kazanma açısından revaçta olan bir iş haline gelmektedir. İnternetten anlıyorsanız, bilgisayar kullanma beceriniz varsa bir de yazım alanında söze hakimseniz bu iş evde yapabileceğiniz en iyi kazanç kapısı haline gelebilmektedir. Güncel konularda yazabileceğiniz makalelerinizde size verilen konuda detaylı bir çalışma yapıp özgün cümlelerinizle makalenizi oluşturmak oldukça kolaydır.450-500 kelimelik oluşturacağınız makalenizin değeri oldukça iyi olacaktır. Bu da size iyi bir gelir imkanı olabilir.

Bir Önceki Yazımız Olan Evde İplik Temizleme İşi Veren Firmalar Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ