17.10.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

TV Programlarına Katılarak Para Kazanma

TV Programlarına Katılarak Para Kazanma

Hepimiz sevsek de sevmesek de televizyonlarda sürekli gösterilen televizyon programlarını izliyoruz. Özellikle izlemeyenler bile göz ucuyla bakıyor ya da izleyenlere eşlik ediyor. Yani hemen hemen herkes ülkemizde televizyon programlarının ne kadar çok olduğunu biliyordur. O kadar program var ki günün her saatinde türlü türlü programlardan birine denk gelme ihtimaliniz yok. Peki, o programların bir parçası olabileceğinizi hiç düşündünüz mu? Evet televizyon programlarının bir parçası olabilirsiniz. Seyirci olarak hem de para kazanarak. Tv programlarına katılarak para kazanmak oldukça basit ve karlıdır.

TV Programlarına Katılarak Para Kazanmanın Yolları

Aynı formata sahip olan birçok program seyirci çekmek ve çok izlenmek için farklı yüzlere ihtiyaç duymaktadırlar. Ajanslar sadece düzenli olarak saati kaçırmadan programlara katılmanızı ister. Yorulmadan, efor harcamadan yapmanız gereken istendiği gibi alkışlamaktır. Evlilik programlarına katılıyorsanız yorum yaparsınız. Oldukça basit bir iştir. Bir çay içmeye gidin diyebilirsiniz. TV programlarına katılarak para kazanan biriyseniz programa giderken üzerinde marka veya reklam olan kıyafetler giymemelisiniz. Bakımlı ve temiz görünmelisiniz. Televizyon programının çekimleri uzun sürebilir. Çekimin bitmesini beklemelisiniz. Çekim bitmeden oradan ayrılmamalısınız. Tüm yapmanız gereken ücretli seyirci arayan ajanslara başvuruda bulunmak. İste çalışmak için yapmanız gerekenler bu kadar basit.

TV Programlarına Katılarak Para Kazanmanın Avantajları

Sadece oturarak ve eğlenerek para kazandığınızı düşünsenize. İş yapmıyorsunuz, yorulmuyorsunuz, ayakta durmuyorsunuz ve para kazanıyorsunuz. Üstelik işe alınmanız için deneyimli olmanız, beceri sahibi olmanız ya da bilgi birikimine sahip olmanız gerekmiyor. TV programlarına katılarak para kazanmak için sadece başvuruyorsunuz, yüzünüz programa uygun bulunuyorsa bu iş tamamdır. Size verdikleri ücretle kalmıyor yol ve yemek masraflarınızı da karşılıyorlar. Bir programa katıldığınızda 100 TL’nin üstünde para kazanabilirsiniz. Alacağınız ücret televizyon programının reytinglerine göre de değişebiliyor. Ajansınız sizden hiçbir ücret talep etmiyor. Bu iş için bir masraf yapmanıza da gerek yoktur. Hem çoğunlukla kapınızın önünden alınıp kanalın önüne getiriliyorsunuz hem programı seviyorsanız kaçırmadan canlı canlı yerinde izleyip para kazanıyorsunuz. E daha ne olsun?

Bir Önceki Yazımız Olan İzmir Ek İş İlanları Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ