18.03.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Saçlarınızı Satarak Para Kazanın

Saçlarınızı Satarak Para Kazanın

Saç Satın Alan Firmalar

Günümüzde para kazanma yollarından birde saç satım işidir. Saçlarınızı satarak ev bütçenize yardımcı olabilirsiniz. Uzun saçlarınızdan sıkıldıysanız kesme vaktiniz geldiyse doğal olan saçlarınızı artık çöpe atmayın saçlarınız artık çok değerli ve size para kazandıracağının farkında olun.

Uzun ve doğal olan saçlarınız varsa ek iş veren firmalarla iletişime geçerek saçlarınızı iyi bir fiyata satabilirsiniz. Firmaların dikkat ettiği kriterler saçlarınızın uzun, boyasız, canlı olmasıdır. Bu özellikler sizin saçınızda da varsa saçlarınız çok daha pahalı satılarak size iyi bir katkı sağlayacaktır.

Saçlarınızın sağlıklı uzaması ve canlı görünmesi için düzleştirici ve fön makinalarına biraz daha az yer vererek saçlarınızın kırılmasının ve zayıflamasının önüne geçmiş olursunuz.

Saçlarımı Nasıl Satarım

Saçınızı satmak için karar verdiyseniz sağlıklı ve doğal bir şekilde onu uzatmanız ve bakımını yapmanız gerekmektedir. Saçlarınız ne kadar uzun ve doğal bir yapıda olursa, o kadar çok para kazanma şansınız olur. Satış için saç uzunluğunuz belirlenen kriterde uzun olması gerekmektedir. Eğer kriterin altı olursa saçınızın uzamasını bekleyerek uzadıktan sonra kesebilirsiniz.

Firmaların belirlediği kriter olarak 45-65 cm değerleri asındaki uzunluktaki saçı almaktır. Saçlarınızın doğal olduğundan emin olarak firmayla yapacağınız görüşmelerde fiyatı rahat bir şekilde anlaşarak saçınızı satabilirsiniz. Her saçın fiyatı, saçın yapısına ve uzunluğuna göre değişmektedir. Doğal saçlara firmalar önem vererek saçlarda kimyasal ve perma olmamasına dikkat ederek satın almaktadır.

Saç Satın Alan Firmalar Hangileridir

Doğal saç alma firmaları, peruk firmaları, kuaförler hatta koleksiyoncular bile doğal ve sağlıklı saçlarınız için yüksek paralar ödeyerek doğal saçı almak için yarışa girebilirler. Saçınızı kilogram hesabıyla veya uzunluyla hesaplanarak firmalar saçınızı satın alır. Tabi firmalarla anlaşmaktan ziyade bulunduğunuz ilde olması sizin için daha iyi olur.

Belirttiğimiz gibi doğal saç her zaman için ideal bir seçim olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmalar saçlarınızı ucuz almayı hedeflese de sizlerin saçları doğal ve işlem görmemişse başka firmalarla iletişim kurarak saçlarınızı istediğiniz fiyata satabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak da saçlarınıza rasta yaparak da satabilirsiniz. Saç satma işlemi çok basit görünse de herkes kolay kolay uzun saçını kesmek istemez bizler size bu firma yoluyla saçlarını kesen bayanların saçları karşılığında para kazanmanın yollarını anlatarak sizlere bilgilerimizi aktardık artık saçlarınızı değerlendirmenin önemini vurgulayarak saçlarınızla kendinize rahat para kazandırabilirsiniz. Doğal saçlarınız varsa satmayı düşünüyorsanız internetten firmaları bularak doğal ve uzun saçlarınızı satarak kişisel ihtiyaçlarınıza destek olabilirsiniz. Saç satım başına saç uzunluğuna ve kalitesine bağlı olarak 1500 tl ye kadar para kazanmak elinizde.

Bir Önceki Yazımız Olan Evde Boncuk İşi Yaparak Para Kazanın Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ