21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Saç Satın Alan Firmalar

Saç Satın Alan Firmalar

Saçlarınızı Satarak Para Kazanabilirsiniz

Paraya mı ihtiyacınız var? Uzun saçlarınız mı var? Çok acil bir durumda paraya ihtiyacınız oldu saçlarınızı da kestirmek istiyorsanız bu fırsatı değerlendirin. Güzel saçlarınızı kesip atmanıza gerek yok Saçlarınızı satmanız ve para kazanmanız için sizlere bilgi vereceğiz.

Saçlarınızı satarken belirli kriterlere dikkat etmeniz gerekecektir. Saçlarınızı çok daha iyi bir fiyata satmak istiyorsanız saçlarınızın uzunluğu çok önemlidir. Sağlık bakımından da parlak ve temiz olmasına özen gösteriniz. Böylelikle saçlarınızı almak için yoğun talep olabilir. Doğal saça ilgi her zaman yüksektir.

Saç Satın Alan Firmalar

Doğal saç alma firmaları, peruk firmaları, kuaförler hatta koleksiyoncular bile doğal ve sağlıklı saçlarınız için yüksek paralar ödeyerek doğal saçı almak için yarışa girebilirler. Saçınızı kilogram hesabıyla veya uzunluğuyla hesaplayarak firmalar saçınızı satın alır.

Tabi firmalarla anlaşmaktan ziyade bulunduğunuz ilde olması sizin için daha iyi olur. Çünkü saçlarınızı görmeleri ve buna göre fiyat vermeleri sizin açınızdan avantaj sağlayacaklardır. Bazı durumlarda firmalar saçlarınızı almak için belli bir uzunluğa tabi tutarak satın almaktadırlar.

Saçlarınızın uzunluğu 45-65 cm civarı uzunluğa eriştiğinde sizden kesmenizi isterler. Bu anlaşmayı kabul ettikten sonra saçlarınızı firmalara satarak ücret kazanmış olursunuz hem saçlarınızda değişiklik yakalarsınız hem de kendi bütçenize katkıda bulunmuş olursunuz.

Saç Satışı Fiyatları

Saçlarınızı satmaya karar verdiyseniz sonraki yapmanız gereken ilk iş saçlarınızı satacağınız firmalarla iletişim haline geçmeniz saçlarınızın uzun olmasına ve temiz olmasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Yani sizin saçlarınızın doğal olması ön koşul olarak ilk şarttır. Çünkü çok işlem görmüş yanmış ve aşırı kırılmış saçlar alınmamaktadır. Sizlerin de saçlarınızın para etmesini istiyorsanız  temizlik ve bakımını çok iyi yapmalısınız. Yani saçlarınızı fazla düzleştirmemek yada fazla föne maruz bırakmamalısınız bu işlemler saçınızın doğallığını bozmaktadır.

Aynı zamanda saçınızı kimyasal faktörlerle yapısını değişmemeniz gerekmektedir. Çünkü firmalar seçimini doğal saçlardan yana kullanmaktadır. Saçlarınızı birçok firmalar alabilir ama bazen beklemediğiniz fiyatlar sizlere sunabilirler bu tamamen saçınızın kalitesiyle alakalıdır.

Firmalar saçlarınızı ucuz almayı hedeflese de sizlerin saçları doğal ve işlem görmemişse başka firmalarla iletişim kurarak saçlarınızı istediğiniz fiyata satabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak da saçlarınıza rasta yaparak da satabilirsiniz. Doğal saçlarınıza her firma önem vermektedir.

Ama belki de en fazla rağbet gösterenler kuaförlerdir. Aşırı bir şekilde doğal saçlara önem vererek sizlerden satın almaktadır. Her saç aynı fiyata alınmamaktadır saçlarınızın şekline göre fiyat değişmektedir. Saç satarak para kazanmak ek iş olarak aklınızda bulunsun hanımlar… Saç uzunluğu ve kalitesine bağlı olarak 1300-1500 civarı gelir elde edebilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan Paraphrase Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ