21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Özsüt Bayilik Açma Şartları

Özsüt Bayilik Açma Şartları

Türkiye’de işletme açmak isteyenler reklam ve tanıtım sorununu en baştan halledebilmek için büyük ve ismi duyulmuş olan firmalar ile çalışmak istemektedir. Bu yerlere, isim hakkı ve bayilik ücreti adı altında para verilse de uzun vadede kişiler daha kazançlı çıkmaktadır. Bu gibi işletmelere bir örnek verecek olursak öz süt bunlardan biridir. Öz süt cafe işletme bayiliği nasıl alınır ve öz süt bayilik için istenen şartları bu yazımızda bulabilirsiniz.  Öz süt ile çalışmak isteyenler onun müşteri cirosu ve kazanç oranını araştırdıktan sonra işe hemen girmeye karar vermektedir. Çünkü öz süt, gerçek manada marka olmuş ve bunu sürdürebilmiş yerlerin başında gelmektedir.

Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Bir Fırsat; Öz Süt!

Öz süt’ten alarak kazanç fırsatı  elde etmek isteyenler için bunun  nasıl olacağını araştırarak yazdık. Öz süt öncelikle bayilik vermektedir. Ama bunun için elinizde yüklü bir sermaye olması gerekmektedir. Öz süt bayilik parasını dolar bazlı almaktadır.  Ortalama 50 bin Tl gibi bir sermaye ilk başvuru için yeterli olacaktır.

Kendi işini kurmak isteyen kişiler için mükemmel alternatiflerden biri de cafe açmadır. Cafe son dönemde popülaritesi artmakta olan bir işletme mekânıdır. Daha çok gençlerin arkadaşlarıyla vakit geçirdiği,  gurup toplantıları düzenlendiği ferah, nezih mekânlardır. Bu yüzden cafelerin kar marjı artmakta, iyi bir gelir getirmektedir. Makalemizde sizler için Türkiye’de en çok ismini duyuran, neredeyse her şehirde bayiliği bulunan Özsüt cafe’nin bayilik alım şartlarından bahsedeceğiz. Bayilik alım şartlarından önce sizlere Özsüt ‘ün tarihçesi hakkında kısaca bilgilendirmek istedik.

Özsüt Bayiliği Hakkında

Özsüt Türkiye’nin en gözde mekânlarından olma serüvenine ilk olarak İzmir Kemer altında 1938 yılında Sefer Usta’nın yoğurt ve kaymak dükkânı olarak açılmıştır. İlk etapta küçük bir esnaf dükkânı olan bugünkü adı ile Özsüt, hijyen konusunda çok hassas olmasıyla ürün çeşidini artırdı ve sektörde aranılan lezzet haline geldi. Özsüt günlük pasta yapımı ile Türkiye’de sayılan firmalar arasındadır. Ayrıca farklı lezzetleri ve aromatik kahveleriyle günümüzde en fazla tercih edilen cafe haline gelmiştir.

Niçin Özsüt Bayiliği?

Özsüt denilince; nezih bir mekân ve ürün kalitesi ve çeşitliliğiyle insanlar tarafından en fazla tercih edilen mekândır. Günlük özel üretilen yaş pastalar, kuru pastalar, krema çeşitliliği ile kahveler ve sütlü tatlılarıyla ayrı bir lezzet durağıdır. Kendine özgü bir müşteri potansiyeline sahiptir. Bu yüzden yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için kaçırılmayacak bir fırsat haline gelmektedir.

Özsüt Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Bulunduğu şehirde Özsüt bayiliği açmak isteyen işletmeci ilk olarak internet sitesi üzerinden bayilik başvurusu bölümünü tıklayarak www.özsutum.com adresinden başvurusunu gerçekleştirecektir. Özsüt kendi içerisinde başvuruyu değerlendirme sürecine alacak ve onaylaması durumunda bayiliği alınmış olacaktır. Ayrıca başvuruyu sadece internet üzerinden değil, telefonla ya da firmaya giderek de başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.

Özsüt Bayiliği Alacak Kişide Aranılan Özellikler

Girişimci yapıya sahip olmalı,

Yenilikçi fikirlere açık olmalı,

Özverili, girişken olmalı,

Özsüt ‘ün belirlemiş olduğu kurallara uymak,

Başlangıç olarak belirlenmiş meblağı karşılayabilecek nakde sahip olmak.

Özsüt Bayilik Şartları Ve Maliyeti

Özsüt bayilik alımı maliyet olarak yüksek olmakla gelir getirisi maliyeti fazlasıyla karşılamaktadır. Bayilik alım şartlarını Özsüt şu şekilde belirlemiştir:

Sözleşme maksimum 10 yıllık olup isim hakkı bedeli bulunmaktadır.

Fırın menüsü dahil olmak üzere Özsüt konsepti: 50000 USD+KDV

Dünya mutfağı Özsüt konsept menüsü: 400000 TL+ KDV

Ayrıca banka sözleşme mektubu olarak Özsüt bayiliği alacak olan işletmeciden 50000 TL almaktadır.

Özet olarak;

Cafe açmak işletmeci için son derce avantajlı, değerlendirilecek bir fırsat olmakla beraber, cafe piyasasında ayrıcalık yaratmak için yenilikçi olmak, ürün çeşitliliğini geniş tutmak gerekmektedir. Bundan dolayı bayilik almak istediğinizde alacağınız firmanın isim yapmış, alanında marka firmalardan olması sizi sektör bazında ön plana çıkaracaktır.

 

 

 

 

 

 

 

Bir Önceki Yazımız Olan 5 Bin TL Altında Bayilik Veren Firmalar Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ