21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

İzmir Ek İş İlanları

İzmir Ek İş İlanları

İzmir’de ek iş ilanları ve ek iş veren firmaları araştıran kişiler hemen bir işe başlayıp evden çıkmadan para kazanmak istemektedir. Bu gibi işlerden çok iyi gelir elde eden kişiler olsa da aslında iş siparişi hemen alınamaz. Her şeyden önce evlere iş veren firmaları ve iş takipçilerini iyi tanımak gerekmektedir. Öncelikle ek iş tanımı ve özellikle İzmir’de ek iş arayanlar için eve iş veren yerleri tanımlayalım.

Ek İş Nedir ve Nasıl Alınır?

Ek İş Nedir ve nasıl yapılır diyenlere kısaca şu tarifi yapabiliriz; zamanı az olan ama ek bir para kazanmak isteyen kadın erkek herkesin genelde evde yapabildiği işlerdir. Bu işlerin kazançları genelde düşük görülse de mesai kavramı esnek olduğu için birçok kişi bunları tercih etmektedir.  Evinde çalışarak para kazanmak amacı taşıyanlar İzmir ve çevre ilçelerde oturanlar için Kemeraltı tam bir iş kaynağıdır. Abartmadan söyleyecek olursak; kemeraltında hangi esnafa başvuru yapsanız evde ek iş için hemen iş alabilirsiniz. Özellikle bocuk, nikah şekeri ve diğer süs eşyaları noktasında.

İzmir’de Ek Gelir Elde Etme Yolları

Gelişen ve değişen dünyayla birlikte insanların da ihtiyaçlarında büyük bir artış meydana gelmektedir. Artık tek bir iş insanlara yeterli gelir kaynağı sağlamamakta olup insanlar ek işlere ihtiyaç duymaktadır. Ek iş yalnızca çalışanlar için ekstra iş anlamına gelmemektedir.

Aynı zamanda öğrenciler, emekliler, ev hanımları gibi her kesimden insan ev ekonomisine katkıda bulunmak adına ek iş aramaktadır. Ek iş evde çalışma şartları olması sebebiyle çok sık başvurulan bir alandır. Her insan Yaşlı hd sikiş ev konforunda çalışıp para kazanmak ister. Bu çalışma koşullarında pek çok iş imkanı bulunmaktadır. Büyük şehirlerde ek iş imkanı doğal olarak daha fazladır. Türkiye’nin en büyük 3 ilinden biri olan İzmir de bu anlamda insanlara geniş imkan sağlamaktadır.

İzmir’de Yapılabilecek Ek İşler Nelerdir?

Aklınıza gelebilecek her türlü ek işe İzmir’de ulaşmanız mümkündür. Bunlardan başlıcaları evde sabun paketleme, evde nikah şekeri paketleme, evde deri bileklik örme, evde bardak kaplama, evde kına çerezi paketleme, evde kına paketleme, evde kürdan paketleme, evde lastik toka paketleme, evde iğne paketleme işleridir. Bunlara benzer daha pek çok iş bulma olanağı da mümkündür.

İzmir’de Ek İş Veren Firmalarla İletişim

Ek iş veren firmalarla iletişime geçmek oldukça kolaydır. Öncelikle internet üzerinden aracı sitelerden araştırmalar yapabilirsiniz. Bunun haricinde sosyal medya üzerinden ilan vermekte olan firmalar da vardır. Tercih edebileceğin bir diğer alternatif ise direkt olarak ek iş sağlamak amacıyla kurulmuş olan firmalarla irtibata geçmektir. İzmir’de ek iş veren firmalarla iletişime geçtikten sonra, firmalar sizlere gerekli malzemeleri temin edip yollayacaklardır ve sizlerden belli bir süre içerisinde teslim edilmesini istedikleri belli bir miktar iş belirteceklerdir.

Bu işleri zamanında yetiştirmek en önemli faktörlerden birisidir; çünkü zamanında yetişmeyen işler yüzünden ileride bu firmadan ek iş alamayabilir ve hatta verdiğiniz emeğin karşılığını da elde edemeyebilirsiniz. Ek iş yaparak kazanacağınız tutar çalışma saatlerinize ve performansınıza bağlı olarak değişiklik gösterir. Günde ortalama 4-5 saatinizi ayırarak, el çabukluğunuza bağlı olarak aylık 500 ila 1000 TL aralığında bir gelir elde edebilirsiniz.

Bedavacılara ve Emek Hırsızlarına Dikkat

İzmir ya da diğer il ve ilçelerde bu gibi ek işler yapma niyetiniz varsa öncelikle fiyat araştırması yapın. Yani evde bir nikah şekeri yapım ücreti ne kadar, ya da süs eşyası kaç paraya yapılır gibi. Çünkü, bazı kişiler çok ucuz yoldan bu işleri bayanlara yaptırıp piyasa bu şekilde diye onları kandırdığını görüyoruz. Bu noktada daha önce bu işi yapan kişilerin tecrübelerinden mutlaka yararlanın. Onlar ne kadara yapıyorsa siz de ona yakın para isteyin yani özetle emek hırsızlarına prim vermeyin.

Bir Önceki Yazımız Olan Evde Yapılabilecek İşler Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Zahide er dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum tel toka paketleme acil ihtiyacım var bana donersenız sevinirim

 2. Zahide er dedi ki:

  Mrb BN ev hanımıyım işe ihtiyacım var ev yapılacak paketleme işi istiyorum

 3. Seza dedi ki:

  Menemende oturuyorum.acil para kazanmam gerekiyor .böyle işlere elim cok yatkındır (7yıl anasinifi öğretmenliği yaptım) yanimda iki kişi daha var. Iletişime geçerseniz sevinirim tesekkurler

 4. Semiha dedi ki:

  İzmir karabağlar bu işe ihtiyacım var

BİR YORUM YAZ