24.10.2017 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

İzmir Ek İş İlanları

İzmir Ek İş İlanları

Ek İş Nedir?

Gelişen ve değişen dünyayla birlikte insanların da ihtiyaçlarında büyük bir artış meydana gelmektedir. Artık tek bir iş insanlara yeterli gelir kaynağı sağlamamakta olup insanlar ek işlere ihtiyaç duymaktadır. Ek iş yalnızca çalışanlar için ekstra iş anlamına gelmemektedir. Aynı zamanda öğrenciler, emekliler, ev hanımları gibi her kesimden insan ev ekonomisine katkıda bulunmak adına ek iş aramaktadır. Ek iş evde çalışma şartları olması sebebiyle çok sık başvurulan bir alandır. Her insan ev konforunda çalışıp para kazanmak ister. Bu çalışma koşullarında pek çok iş imkanı bulunmaktadır. Büyük şehirlerde ek iş imkanı doğal olarak daha fazladır. Türkiye’nin en büyük 3 ilinden biri olan İzmir de bu anlamda insanlara geniş imkan sağlamaktadır.

İzmir’de Yapılabilecek Ek İşler Nelerdir?

Aklınıza gelebilecek her türlü ek işe İzmir’de ulaşmanız mümkündür. Bunlardan başlıcaları evde sabun paketleme, evde nikah şekeri paketleme, evde deri bileklik örme, evde bardak kaplama, evde kına çerezi paketleme, evde kına paketleme, evde kürdan paketleme, evde lastik toka paketleme, evde iğne paketleme işleridir. Bunlara benzer daha pek çok iş bulma olanağı da mümkündür.

İzmir’de Ek İş Veren Firmalarla İletişim

Ek iş veren firmalarla iletişime geçmek oldukça kolaydır. Öncelikle internet üzerinden aracı sitelerden araştırmalar yapabilirsiniz. Bunun haricinde sosyal medya üzerinden ilan vermekte olan firmalar da vardır. Tercih edebileceğin bir diğer alternatif ise direkt olarak ek iş sağlamak amacıyla kurulmuş olan firmalarla irtibata geçmektir. İzmir’de ek iş veren firmalarla iletişime geçtikten sonra, firmalar sizlere gerekli malzemeleri temin edip yollayacaklardır ve sizlerden belli bir süre içerisinde teslim edilmesini istedikleri belli bir miktar iş belirteceklerdir. Bu işleri zamanında yetiştirmek en önemli faktörlerden birisidir; çünkü zamanında yetişmeyen işler yüzünden ileride bu firmadan ek iş alamayabilir ve hatta verdiğiniz emeğin karşılığını da elde edemeyebilirsiniz. Ek iş yaparak kazanacağınız tutar çalışma saatlerinize ve performansınıza bağlı olarak değişiklik gösterir. Günde ortalama 4-5 saatinizi ayırarak, el çabukluğunuza bağlı olarak aylık 500 ila 1000 TL aralığında bir gelir elde edebilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan Evde Yapılabilecek İşler Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Zahide er dedi ki:

    Evde ek iş yapmak istiyorum tel toka paketleme acil ihtiyacım var bana donersenız sevinirim

  2. Zahide er dedi ki:

    Mrb BN ev hanımıyım işe ihtiyacım var ev yapılacak paketleme işi istiyorum

  3. Seza dedi ki:

    Menemende oturuyorum.acil para kazanmam gerekiyor .böyle işlere elim cok yatkındır (7yıl anasinifi öğretmenliği yaptım) yanimda iki kişi daha var. Iletişime geçerseniz sevinirim tesekkurler

BİR YORUM YAZ