21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

İnternetten Aylık 500 Dolar Kazanma

İnternetten Aylık 500 Dolar Kazanma

Kendinize ek iş olarak sadece akşamları 2 saatinizi ayırarak para kazanmak istiyorsanız eğer tam size göre bir iş var diyebiliriz. Emin olabilirsiniz ki bu yöntemi düzgün bir şekilde uygularsanız eğer ek iş olarak değil ilerleyen zamanlarda da hayatınızı bu sektöre adayabilirsiniz. İnternetten aylık 500 dolar kazanma konusu tamamen web sitesi üzerine odaklı diyebiliriz. Ancak sizlere önerilerimiz arasında bu işe girecekseniz eğer mutlaka webmaster forumlarına üye olmanız gerekmektedir. Çünkü bu platformlarda size sitenizin kazandıracağı birçok yöntem paylaşılmaktadır. Öncelikle kendinize bir web sitesi açmalısınız. Ancak web sitesi açarken sektörleri iyi analiz etmelisiniz. Örneğin; sağlık hakkında bilgilendirici bir site açtınız var sayalım. Bu siteyi açmak için öncelikle bir isim almanız gerekiyor. İsim alma konusunda internetten site ismi nasıl alınır diye araştırma yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

İkincil işiniz ize siteyi kurmanız için gereken Hosting almak olacaktır. Bunu da internetten araştırınız. Sonrasında ise size belirttiğimiz webmaster forumlarına girerek bir sitenin nasıl kurulduğunu araştırın. Karşınıza yüzlerce konu çıkacaktır. Yine bu forumdan sitenize grafik çalışmaları yaptırın. Bunların hepsi webmaster forumlarında bulunmaktadır. Sitenizi tamamen aktif ettikten sonra yapılması gerekenler sırasıyla her gün güncel yazılarla sitenizi beslemektir. İlk günler ikişer tane yazı ekledikten sonra biraz zaman geçsin iki olan sayıyı 5 yapın derken sitenize Google botları geldiğinde her gün farklı içerikleri gördüğünde sizi arama motorlarında üst sıraya taşıyacaktır. Yani siteniz güncel olmalıdır. İnternetten 500 dolar kazanmak için yapılması gerekenler ise sitenize günlük ziyaretçi sayısı oldukça fazlaysa eğer Google Adsense reklamlarına başvuruda bulunmalısınız. Oldukça zor bir şekilde başvuru onayı alırsınız. Eğer yine forumlardan destek alırsanız nasıl onay almanız gerektiğini anlatan yüzlerce yazıyla karşılaşacaksınız.

Yukarıdaki paragrafta belirtilen tüm işlemleri tamamladığınızda reklam konusunda da Google’dan onay almanız durumunda sitenize Google Adsense reklamlarını ekleyin ve sitenizin günlük ziyaretçi durumuna göre kazancınız olacaktır. Örneğin; sitenize günlük 3 bin kişi giriyorsa size reklamlar minimum aylık 100 dolar kazandıracaktır. Aynı şekilde sitenize girişleri arttırmanız durumunda kazancınız yükselecektir. 500 dolar dememizin sebebi ise ortalama rakamdır. Bunu yükseltmek ya da alçaltmak tamamen sizin elinizdedir.

Bir Önceki Yazımız Olan İnstagramdan Neler Satarak Para Kazanılır? Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ