21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

İnstagram’dan Para Kazanmak

İnstagram’dan Para Kazanmak

Dünyada bir o kadar resim paylaşma merakı olduğu gibi ülkemizde de birçok insan resim paylaşma konusunda oldukça etkili şeyler yapıyor diyebiliriz. Sosyalleşmenin tamamen internet ortamına dönmesi sonucunda insanlar pirzola yerken, gezerken, mangal yaparken, ailece yemek yerken ya da gezi için herhangi bir yere gittiklerinde o ortamı Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak diğer arkadaşlarının ya da akrabalarının görmesini sağlamaktadır. Aslında anı her daim yaşatmak için denilebilir. Bunun bir de yaşam izlenimlerini yansıtmak amacı ile yapıldığı söylenebilir.

İnstagram, bilindiği üzere Facebook, Twitter gibi güçlü sosyal medya siteleri arasından sıyrılarak büyük bir kitleye hitap etmeye başladı. Facebook, bu çıkışı görünce milyar dolarlar ödeyerek İnstagramı satın aldıktan sonra iyice zirve yapmaya başladı.

Günümüzde insanlar internet üzerinde bir noktada kalabalık bir topluluk oluşturmaktadırlar. Hal böyle olunca bu kalabalık bir şekilde değerlendirilmeli diye düşünen bazı kişiler instagram’dan para kazanmak diye bir şeyi ortaya çıkarınca işler sadece fotoğraf ya da video paylaşmakla kalmıyor ve sonrasında bakın neler oluyor.

İnstagramdan Mağaza Açarak Para Kazanmak

Aslında butik hesap ya da ayakkabı mağazası veya farklı bir kategoride mağazanın açılması ile ticaret hayatı da başlamaktadır. Aslında bilindiği gibi iş yeri açmak gibi düşünülmelidir. Burada açılacak olan mağazada sadece yine fotoğraf paylaşımından öte başka bir şey yok. Ancak bu mağaza içinde paylaştığınız fotoğraflar sizlere para kazandırmaya yönelik olmaktadır.

Online satış ortaklığı veren firmalar ile iletişime geçerek ayakkabı satışı yapıp para kazanabilirsiniz. İnstagram bilindiği gibi sadece fotoğraf paylaşımı ile sınırlandırılan bir sistem değildir. Biraz kurcaladığınızda birçok yöntemle para kazanabilirsiniz.

İnstagramdan Butik Hesabı Açarak Para Kazanmak

İnstagramdan satış ortaklığı yaparak para kazanma yöntemi olarak bilinir. Bu yöntemle şu şekilde para kazanabilirsiniz. Sizin gösterişli bir şekilde hazırladığınız ve hesabınız üzerinden paylaştığınız resimlerde kişi direkt olarak sizin anlaşma sağladığınız mağazaya gidecek ve oradan istediğini alacaktır. Siz burada sadece aracı olarak görüneceksiniz. Tabi ilgili şartlar gereği hakkınıza düşeni de alacaksınız.

Bir Önceki Yazımız Olan Yeteneğin Varsa İnternetten Para Kazanabilirsin! Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. burcu dedi ki:

    Istanbul sariyerde oturuyorum ise ihtiyacım var paketleme poset katlama gibi işler yaparım geri dönüş yaparsanız ck sevinirim

BİR YORUM YAZ