17.10.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

İnstagramdan Neler Satarak Para Kazanılır?

İnstagramdan Neler Satarak Para Kazanılır?

İnstagramın oldukça kullanılması ve talep görmesi üzerine satış yapmak isteyen kişiler için bir fırsat olmuş ve kendilerine hesap açarak ve bu hesabın takipçilerini gerek reklam vererek gerekse kendi çabaları sonucunda arttırarak satış yapmaya başlamışlardır. Özellikle son zamanlarda teknolojinin bu denle ilerlemesi ve yenilikler sunması kullanıcıların daha çok artmasına neden olmuştur. Akıllı cihazların çıkması üzerine kullanıcılar genellikle mağazalardan alışveriş yapmak yerine interneti kullanmayı tercih etmiş olup, bu durumda ise internetin sunduğu imkânlardan yararlanmayı yeğlemiştir. İnstagramda satış yaparak para kazanmayı hedefleyen kişiler ne satsam daha çok talep görülür diye düşünürken bizim kısa bir araştıramamış sonucunda sizlere instagramdan neler satarak para kazabileceğiniz hakkında düşüncelerimizi paylaşacağız.

Son zamanlarda instagram üzerinde talep gören ayakkabı olmuş gibi görülmekte olup, ayakkabı satarak para kazabilirsiniz. Özellikle nike, Adidas gibi markaların çakmaları oldukça talep görmektedir. Bunun için bir toptancı ile anlaşabilir ve bu şekilde uyguna alarak satışını instagram üzerinden gerçekleştirerek ek gelir ya da normal bir iş gibi geliştirebilirsin. Bunun haricinde ise bayanların alışveriş konsun da daha aktif olduğunu düşünürseniz kıyafet, aksesuar gibi ürünlerin satışlarını da yapabilirsiniz. Bunu da aynı şekilde ilerletebilir ve başarılı bir şekilde satış yapmaya başlayabilirsiniz. Erkeklerin ilgi alanı olan ürünlerin satışını yapmak isterseniz ise önerilerimiz saat oldukça talep görmektedir. Fakat siz yine de bayanların alışverişe düşkünlüğünü göz ardı etmemelisiniz.

Son zamanlarda gelişen teknoloji ile teknolojik aletleri de kolaylıkla instagramdan satabilirsiniz. Örneğin kulaklık, USB, şarj aleti gibi aletleri uygun fiyatlı olarak satarken renkli, desenli bayanların daha çok ilgisini çeken ürünleri ön planda tutabilirsiniz. Yapıtımız araştırmalar sonucun da ise dikkat çeken diğer bir ürün ise çift kıyafetleri olmuştur. Aynı penyeden veya kazaktan eşli bir takım olarak satılan ayakkabı, saat, kıyafet gibi ürünler de son zamanlarda ilgi görmüştür. Aynı zaman da anne, baba ve çocuk takımları da çıkmış ve buda aynı denle ilgi görmüştür. Bu fikri de değerlendirerek kullanıcı oluşturarak ve sayfanızı güncel tutarak işe başlayabilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan İnstagramdan Satış Yaparak Para Kazanmak Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ