23.09.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

İlginç Online Para Kazanmanın Yolları

İlginç Online Para Kazanmanın Yolları

Para kazanmak için her türlü yolu deneyen bir millet olarak bu konuda da en ilginç fikirleri ortaya atmış ve başarılı olmuşuzdur. Bunlardan biri de internet üzerinden kazanılan paralardır.

İlginç online para kazanmanın yolları; Günümüzde aktif olarak kullanılmakta olan internet üzerinden para kazanmak şu sıralarda çok popüler olmuş durumda. Bunlara örnek olarak verilebilecek şu sıralar gündemde olan youtuberlardır. Yotube kanalları üzerinde kimisi için saçma denilecek, kimisi içinde izlerken büyük keyif verecek videoları ile yayına geçip para kazanmaktadırlar. Günümüz youtuberlarından örnek verecek olursak Orkun Işıtmak en popüler youtuberlar arasındadır. Yaptığı çılgınlıklarla yüksek bir görüntülenme oranı elde eden Işıtmak yüksek takipçi sayısıyla youtubedan güzel paralar kazanmıştır. Işıtmak, ilk olarak bu kanal işine yabancı şarkıların Türkçe versiyonlarını seslendirerek ve bir o kadar da kötü seslendirerek takipçi toplamaya başlamıştır. Takipçilerin artışıyla beraber Işıtmak daha da ilginç videolara imza atmıştır. Teknosa kapandıktan sonra Teknosa da ne yapılır diye örneğin. Tabiki bu şekilde büyük firmaların reklamını da yaparak sponsor toplamıştır.

Diğer bir ilginç online para kazanma yollarından biride bir telefon uygulaması olan İnstagram üzerinden bir hesap oluşturarak butik şeklinde tekstil alanında satış yapan kişilerdir. Sadece tekstil alanında değil daha birçok ilginç fikirle çok fazla insan kitlesine ulaşılabilen bu uygulamayı kullananlar çok güzel paralar kazanmışlardır. İnstagram üzerinden herhangi bir ücret ödemeden paralar kazanabileceğiniz bu ilginç yolla da çok fazla takipçi kazanarak, büyük kitlelere hitap edebilirsiniz.

İlginç online para kazanma yollarından bir diğeri de e-ticarettir.  İnstagram gibi e-ticarette de güzel paralar kazanılmaktadır. Fakat e-ticaret instagram’a göre daha sistematik bir sitedir. Bu ticareti yapabilmek için reklam almak ve yayınlamak gerekmektedir. Belli bir miktarda site için para ödenmesi gerekmektedir. Daha da büyük kitlelere ulaşabilmek için ve bir mağaza yerine internete para vermeyi daha mantıklı bulan girişimciler, bu yolla gerçekten güzel paralar kazanmaktalar. Büyük tekstil firmaları da aynı şekilde ürünlerinin tanıtımının hepsini internet aracılığı ile yapmaktadırlar.

İlginç online para kazanma yolları ile ilgili sizlere verebileceğimiz bilgiler bu kadar.

Bir Önceki Yazımız Olan İzmir Ek İş İlanları Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ