20.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Hafta Sonu Yapılacak İşler

Hafta Sonu Yapılacak İşler

Hem hafta sonunu değerlendirip hem para kazanmanın yollarını arıyorsanız hafta sonu yapılacak işleri size anlatacağız. Yeterli maaşınız yoksa ya da hafta sonu bos durmayıp ekonominize katkı sağlamak istiyorsanız herkes gibi ek işler aramanız çok normal hafta sonu is fırsatlarını değerlendirirseniz size katkı sağlayacak paralar kazanabilirsiniz.

Hafta Sonu Yapılacak İşler Kimler İçindir?

Herhangi bir işi olmayan sadece devamlı değil belirli günler çalışmak isteyen, bir işi olduğu halde ek is ihtiyacı duyan ya da ihtiyacı olmayıp ek is yapmak isteyen herkese uygun oldukça çeşitli hafta sonu işleri bulunmaktadır. Sınava çalışanlar, hem çalışırken hem herhangi bir aktivite yürütmek isteyenler, sporcular kursa gidenler, okula gitmek zorunda olanlar ya da  lisans/doktora yapanlar, tam zamanlı çalışmaya vakti ve enerjisi olmayanlar, çocuğuyla kendi ilgilenmek isteyen anneler kısacası çalışmak için az vakti olanlar sıklıkla hafta sonu işi tercih etmektedirler.

Hafta Sonu Yapılacak İşler Nelerdir?

Özellikle hafta içi okula giden öğrenciler için çok cazip gelen hafta sonu yapılacak işleri çoğu kişinin de ek gelir kaynağı olmaktadır. Broşür dağıtımı hafta sonu çalışmak isteyenler için iyi bir iş olabilir. Ayni şekilde kartvizit dağıtmak, ürünlerinin tanıtımı yapan yerlerde stant başında durmak da alternatiflerdendir. Organizasyon şirketleriyle de çalışabilir geçici isler yapabilirsiniz. Organizasyon şirketleri herhangi bir açılışta ve davet, parti gibi organizasyonlarda elemana ihtiyaç duymaktadırlar. Düğün salonlarında çalışan garson vb. elemanların çoğu ek iş olarak orada çalışmaktadırlar. Özellikle yaz izmir escort bayan aylarında tercih edilebilecek bir iştir. Ayrıca kurs verilebilirsiniz.  Hakim olduğunuz bir konu hakkında ders verebilirsiniz bir ders, enstrüman, dans ya da dil hakkında ders vererek hem kendinize hem karşınızdakine yardımcı olabilirsiniz. Ek olarak İstediğiniz gün ya da hafta sonu yapabileceğiniz ev temizleme bakıcılık gibi isler de vardır. Bunların dışında evde paketleme isleri de hafta sonları yapabileceğiniz işlerdir. Evde yapılabilecek işlerden bazıları şunlardır; oyuncak, sabun, çengelli ve toplu iğne, mevlüt şekeri, nikâh şekeri, anahtarlık, mandal, çorap, baharat, makyaj fırçası vs. paketleme. Eşya montaj işleri de verilebilmektedir

Bir Önceki Yazımız Olan İzmir Ek İş İlanları Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hasibe dedi ki:

    ögrenciyim evde ek is yapmak istiyorum

BİR YORUM YAZ