21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Evde Nikah Şekeri Yapım İşi Veren Firmalar

Evde Nikah Şekeri Yapım İşi Veren Firmalar

Evden çıkmadan para kazanmak isteyen bayan- erkek herkese uygun bir iş seçeneği olarak evde nikah şekeri yapım işini önermekteyiz. Bu işi yapan ev hanımları günde sadece birkaç saatini ayırarak ayda 1000 TL gelir elde etmektedir. Bunun yanında bazı bayanlar uzun süre mesai ayırdıklarında ayda 2000 TL ek gelir elde etme imkanına kavuşabilmektedir. Peki evde nikah şekeri yapım işi nasıl alınır? Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar hakkında araştırma yapan kişiler,  en çok  evde nikah şekeri yapım işi veren firmalar ve yerlerin telefon, iletişim ve adres bilgilerini öğrenmek istemektedir.

Evde Nikah Şekere İşi Veren Yerlerin Telefon Numarası

Evde ek iş imkanı elde etmek isteyen, genç kızlar, bekarlar, evliler, çocuklu bayanlar, ev hanımları, öğrenciler ya da erkekler düğünler için çok fazla talep gelen nikah şekeri, düğün şekeri yapım işi ile iyi bir kazanç elde edebilirler. 2017 yılında bayanlara en çok para kazandıran ek işlerden biri de nikah şekeri yapım işidir. Toptan ve perakende nikah şekeri yapım siparişi veren esnaflar, patronlar ay sonunda ödemeleri yapmakta ve tane başına hesaplama yapmaktadır.

Nikah şekeri adet fiyatı olarak da bazı kişiler 5 kuruş verirken bazıları ise 25 kuruş vermektedir. Bundan dolayı iş veren kişinin iyi seçilmesi elde edilecek kazanç miktarına direkt etki edecektir. Evde nikah şekeri yapım işi ile birlikte aynı zamanda paketleme işi de ön plana çıkmaktadır. Yapılan işler kutulanıp teslimata hazır hale getirilmektedir.

Evlere Nikah Şekeri İşi Veren Firmalar

Genç kızların en büyük hayali güzel bir düğünle dünya evine girmektir. Tabi bu düğünün güzel olması için için gelin buketi nikah şekeri vs gibi aksesuarlarınızın kusursuz olması gerekir. Firmalar bu aksesuarların tamamlanmasına yönelik her zaman çalışmaktadırlar ve el emeği gerektiren bu işlerde ev hanımlarının el becerilerine ihtiyaç duymaktadırlar. Bu yönü ile evde nikah şekeri işi verilir şeklinde ilana çıkan yerler, ev hanımlarına aylık yaptıkları işlere göre çok iyi ödemeler yapmaktadır. Peki evde ek iş istiyorum diyen bayanlar nereye başvuru yapması gerekmektedir. Hangi illerde nikah şekeri yapım işi siparişi verilmektedir?

Evde Nikah Şekeri Yapım İşi Veren Kişiler ve Şirketlerin Adresleri

Evde ek iş ve özellikle nikah şekeri işi son yıllarda artık Türkiye genelinde bir ek iş kolu haline gelmiş durumdadır. Binlerce bayan bu işi yaparak eve ek gelir getirmektedir. En çok ek iş verilen iller; İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Bursa, Konya, Samsun, Eskişehir, Bilecik, Manisa, Tekirdağ, Hatay, Antalya, Mersin, Kocaeli, Balıkesir, Aydın, Muğla, Uşak, Afyon olarak ön plana çıkmaktadır. Bu illerde oturmayan bayanlara da kapıda teslim kargo ile evde nikah şekeri yapım siparişi verilmektedir. Atölye ve fabrikadan direkt evlere fason yani aracı kişiler ile bu siparişler verilebilmektedir.

İzmir Kemeraltı Nikah Şekeri Siparişi Veren Yerler

Evde nikah şekeri yaptıran yerler içinde İzmir Kemeraltı en çok sipariş verilen yerler arasındadır. Düğün çeyizcilerinin çok olduğu bu yerde İzmir geneline ek iş verilebilmektedir. Bunun yanında İstanbul kapalı çarşı, Antalya Kapı çarşı ve Bursa Kapalı çarşıda nikah şekeri işi veren firmalar, dükkanlar da bulup bu yerler ev hanımlarının kazanç kapısı haline gelmiş durumdadır. Evde nikah şekeri yapımı fiyatları esnafa göre değişmekle birlikte yapılacak pazarlıkla birlikte en karlı iş siparişi alınabilmektedir.

Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır?

Evde nikah şekeri yapım işi için kesinlikle çok fazla tecrübeye gerek yoktur. Bu işi yapmak isteyen kişiler, sadece kendilerine verilen ürünlerin montaj işini yapacaktır. Küçük süs eşyaları, iş verenin talimatları doğrultusunda hızlı bir şekilde monte edilerek hemen hazır hale getirilebilmektedir. Bu işi yapan kişiler günde 1000 adetten fazla yaptıkları durumda ayda 2000 TL gerçek manada gelir elde edebilir. Çocuklu bayanlar için zor olsa da yine de mutfak masraflarına destek olacaktır.  Ev hanımları ve emekliler için gerçekten yapılması en kolay işlerden biri de nikah ve düğün süsü işidir.

Evde Nikah Şekeri Yapım İşi Veren Firmalar

Evde Nikah Şekeri Yapım İşi Veren Firmalar

Ek işler ek gelir elde etmeniz için iyi bir fırsattır size sunulan fırsatlardan  hangisi size uygunsa onu seçebilirsiniz. Bu işleri evinize oturduğunuz yerde yaparak çok kolay para kazanabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanın

İşsiz olanlar evde boş zamanı olanlar için ek gelir kaynağı yöntemlerinden birisi de evde nikah şekeri paketleme işidir. Bu iş ile oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. evde nikah şekeri paketleme işi oldukça basittir.

Düğün organizasyon işlerinde, kına işlerinde özellikle aranan bir gelenektir. Bu gelenekler sürekli devam etmektedir. Bu işe talep giderek artmaktadır. Anlaşma yapıldıktan sonra firmaların sizlere vermiş olduğu şekerleri, farklı estetik paketler içine koyarak paket başı para kazanabilirsiniz. Bu sizin yaptığınız paket sayısına ve yaratıcılığınıza göre değişecektir.

İlginç nikah şekerlerine talep her zaman fazladır. Evde alternatif yöntemlerle hazırladığınız minik nikah şekerleri misafirlerde güzel iz bırakacaktır. Her organizasyon şirketinin veya şekerleme şirketinin istemiş olduğu kriterlere göre fiyatlar farklılık göstermektedir.

Evde Nikah Şekeri Paketleme Yaparak Para Kazanmak

Bu şekilde hazırlayacağınız nikah şekerleri sizlere firmalar tarafından gönderilen renkli paketler içerisine şekerleri bırakarak minik nikah şekerlerini hazırlamış olursunuz. Böylece yaptığınız paket başına para kazanmış olacaksınız. Ne kadar çok şeker paketlerseniz o kadar para kazanacaksınız.

Bir diğer nikah şekeri de paketleme yöntemi malzemeler kendiniz alarak güzel bir şekilde paketleyerek organizasyon firmalarına ve düğün salonlarına satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Böylece daha fazla ek gelir elde etmiş olacaksınız.

Nikah Şekeri Tasarımları

Size verilen şekerleri ilginç ve güzel paketleyerek para kazanabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak tasarlayacağınız görsel paketler ile paket başına ücret belirleyip ek gelir sağlayabilirsiniz.

Görsel bir şekilde şık hazırlanmış nikah şekerlerinin alımı fazla olacaktır. Bu nikah şekerlerini tamamladıktan sonra firmalar sizden almak için paketleri hesaplayarak paket başına düşen ücreti verir. Bu işi sevdiyseniz tekrar iş başvurusunda bulunarak tekrar iş alabilirsiniz. Sosyal medya ve internet üzerinden bu firmalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Evde nikah şekeri paketleme işi yaparak ayda 800 – 1200 TL arası gelir elde edebilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan Evde İplik Temizleme İşi Veren Firmalar Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 176 YORUM
 1. Nursen dedi ki:

  Ankara

 2. merve kustepe dedi ki:

  Kayseri kocasinan evde paketleme yapmak istiyorum

 3. burcu dedi ki:

  merhabalar İZMİR KARŞIYAKADA oturuyorum süslemede hayal gücüm yüksektir.elim hızlıdır çalışmak isterseniz memnun olurum

 4. Ayşe yılmaz tıknaz dedi ki:

  Merhaba evde yapabileceğim ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen

 5. Betül dedi ki:

  Mrb karsta oturuyorum 23 yaşındayım bu işi istiyorum

 6. Betül dedi ki:

  Mrb karsta oturuyorum 23 yaşındayım bu işi istiyorum

  İletisim: gokyuzu044@gmail.com

 7. Gülsena dedi ki:

  Merhaba İstanbul Silivri’de oturuyorum bu işi yapmak istiyorum

 8. Gülsena dedi ki:

  Merhaba İstanbul Silivri’de oturuyorum bende bu işi yapmak istiyorum

 9. Nimet dedi ki:

  Merhaba Kayseride oturuyorum evde bu işi yapmak istiyorum el becerim vardır

 10. saadet dedi ki:

  merhaba ümraniyede oturuyorum ek iş yapmak istiyorum

 11. Pınar Menteş dedi ki:

  Merhabalar sakarya adapazarında oturuyorum vaktim oldukça bol evde her türlü paketleme işi yapabilirim . aygl12354@gmail.com e posta adresim ulaşırsanız sevirim

 12. Canan dedi ki:

  Merhaba lar kayseri de ikame ediyorum evde boncuk kına şeker işi varsa iletişime geciniz lutfen

 13. Osman dedi ki:

  Kayseri merkezde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyoruz eşimle birlikte yardımcı olunursa sevinirim kolay gelsin

 14. Kubra dedi ki:

  Kayseridr evlere nikah sekeri olun takı toka oldun hrseyı yapabılırim acil paraya ihtiyacım var İmagine-line1@hotmail.com

 15. Necla dedi ki:

  Gebzede oturuyorum evde iş arıyorum

 16. Sümeyye dedi ki:

  Merhabalar evde işe ihtyacım var kahramanmaraşta otuyrm

 17. seher haksever dedi ki:

  evde nikah şekeri yapabilirim işe acil ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 18. Sariye Yıldırım dedi ki:

  Istanbul Pendikte ikamet ediyorum her türlü paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız memnun olurum kolay gelsin

 19. Sariye Yıldırım dedi ki:

  Istanbul pendik de ikamet ediyorum paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız memnun olurum kolay gelsin

 20. tuğba dedi ki:

  bu işi yapmak istiyıorum. lütfen ulaşın.

 21. Meral dedi ki:

  Tekirdağ da oturuyorum ekip kurabilirim ek işe ihtiyacım var

 22. Filiz abay dedi ki:

  İst silivri selimpaşa oturuyorum paketleme işi istiyoruz bir kaç kişi birden

 23. Ali dedi ki:

  Evde nikah sekerı gıbı ev isleri yapmak istiyorum cok ihtiyacım var lutfen uc aileyiz silivri İstanbul da kalıyorum

 24. Kerime coban dedi ki:

  Silivri de nikah sekeri isi almak istiyorum. Yardimci olursanız sevinirim. Daha once bu tarz isleri yaptim.

 25. Güler dedi ki:

  Kayseri argıncıkta oturuyorum evde ek iş istiyorum nikah şekeri kına paketleme her işi yapabilirim

 26. Mehri dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim Ordu’da oturuyorum

 27. Figen dedi ki:

  Bursa da oturuyorum bu ısı yapmak isterim el becerim vardır

 28. Remziye dedi ki:

  Istanbul gümüşyaka evde is arıyorum paketlemede olur

 29. zeliha dedi ki:

  Merhaba acaba bu firmalara nasıl ve nerden ulasabiliriz hic bir bilgi yok

 30. Sevgi dedi ki:

  Istanbul sultanbeyli de evde paketleme işi yapmak istiyorum elimiz hızlıdır. Ekibimiz var

 31. Kader dedi ki:

  Kadermetiin@gmail.com ulasin bu is icin

 32. özlem yiğit dedi ki:

  kayseri nasıl iş alıp basvuru yapacaz

 33. Burcin dedi ki:

  Luleburgaz da oturuyorum bende bu isi yapmak istiyorum elim hizlidir

 34. Hasan dedi ki:

  Evde yapabileceğim acil iş arıyorum elim hızlı ve pratiktir geri dönüş yaparsanız memnun olurum

 35. mesude dedi ki:

  nıkah sekerı paketleme yapabılırım ıhtıyacım var donersenız sevınırım

 36. seyma dedi ki:

  nıkah sekerı paketleme yapabılırım ıhtıyacım var donersenız sevınırım

 37. Rabiaa dedi ki:

  Kayseri de oturuyorum lütfen bnde bu isi yapmak istiyorum becerekli elim hizlidir lutfen acil donus yapin

 38. songül dedi ki:

  sultanbeyli de evde paketleme nikah sekeri v.b isleri zamaninda teslim ederim ekibim var

 39. Ece dedi ki:

  Diyarbakır’da öğrenciyim. Yurtta yapabileceğim bir iş arıyorum. Haftanın dört günü tamamen boşum. Dönerseniz sevinirim

 40. Fatma tetik dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 41. Ömrüye dava dedi ki:

  Bursa nilüferde oturuyorum nikah şekeri kına anahtarlık takı sabun oto kokusu mandal iş olursa pakleme yaparız grub arkadaşlarım var 30 40 kişi civarı hepimizin eli hızlı ve temiz iş çıkartıyoruz işe ihtiyacımız var uzun soluklu çalışa biliriz ürün gönderiyoruz dediğiniz anda biz hemen burdayız

 42. Meryem dedi ki:

  İyi günler sultanbeylinde oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 43. Meryem dedi ki:

  İyi günler sultanbeylinde oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 44. Elif dedi ki:

  Beykoz Kavacık dayım öğrenciyim ve çok boş günüm var ben bu işi yapmak istiyorum lütfen benimle iletişime geçer misiniz

 45. Gülnur dedi ki:

  İzmir’de oturuyorum ve bu tarz bi işi ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

 46. Samiye taşcan dedi ki:

  Kocaelide oturuyorum bu işi yapmak istiyorum

 47. Aslıhan dedi ki:

  Kayseri yavuzselim mahallesinde oturuyorum 5 kişilik grubum var evde paketleme katlama poşetleme ne iş olursa olsun yapmaya hazırız yardımcı kısa zamanda olursanız sevinirim e mail adresim Akdjjajs@gmail.com burdan mesaj atabilirsiniz

 48. Sakine Kaya dedi ki:

  Merhaba. Şanlıurfa Viranşehir’de oturuyorm. Çalışmıyorum. Evde bu işi yapmak istiyorum. Lütfen cevap bekliyorum..

 49. Nur alkan dedi ki:

  Ecder paketleme işi yapmak istiyoruz arkadaşlarımla. 4 kişiyiz bize dönüş yapar mısınız acil.

 50. Nur alkan dedi ki:

  Meraba ben sakaryada oturuyorum evde nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyoruz 6 bayaniz.

 51. Selver karapinar dedi ki:

  Kahramanmaraş da oturuyorum evde ek is ariyorum her türlü ola bilir yardimci olursaniz sevinirim grubum da var

 52. SEDA dedi ki:

  Merhabalar. Evde nikah şekeri paketleme işi yapabilirim. Adana Seyhan da yaşıyorum bu işe ihtiyacım var dönerseniz sevinirim.

 53. ÖZLem dedi ki:

  Mrb İstanbul Zeytinburnu’nda otruoruz ewde ek iş yapmak istiyoruz we elimiz de hızlıdır yardımcı olursanız we dönüş yaparsnz sewnrm

 54. Özden dedi ki:

  27 yaşındayım evde nikah şekeri yapmak istiyorum ev hanimiyim

 55. Özden dedi ki:

  Merhaba 27 yaşındayım evde nikah şekeri yapmak istiyorum ev hanimiyim.

 56. Dilara calis dedi ki:

  2 3 kisilik yakinlarimda evde ek is yapmak istiyoruz acilen geri donus yaparsaniz seviniriz. Cok ihtiyacimiz var .

 57. Ebru dedi ki:

  Adana da oturuyorum nikah şekeri yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 58. Kübra dedi ki:

  Verilen sayıda ürün söz verlidiği şekilde istenilen kalitede paketlenir.Ihtiyaçtan dolayı özveri ile yaparım kayseri

 59. Resul dedi ki:

  Beykoz da oturuyorum çok boş vaktim var tekliflerinizi bekliyorum

 60. Rümeysa dedi ki:

  Nikah şekeri işi istiyorum oturuyorum acil iş istiyorum

 61. Selvi dedi ki:

  İstanbul samandıra sancaktepede ikamet ediyorum acilen bu işe ihtiyaç var grup kurulur saygılar

 62. Burcu dedi ki:

  Evde hertürlü isi yapabilirim paketleme,nikah sekeri,cikolata kaplama,davetiye,magnet yapimi

 63. Emine dedi ki:

  Bu işi yapabilirim dönüşünüzü bekliyorum Kayseri

 64. sultan dedi ki:

  nikah sekeri ve kina paketleme isi yapmak istiyorum istanbul buyukada

 65. ÖZNUR dedi ki:

  Merhaba bu işi yapmayı çok istiyorum dönebilirseniz çok sevinirim.Teşekkürler.

 66. Derya ozmen dedi ki:

  Nikah seker paketleme isi yapabilirim Adana Cukurova da ikamet ediyorum bu ise ihtiyacim var

 67. Esra dedi ki:

  Merhabalar istanbul bayrampasa da ikamet ediyorum esimle beraber eve katkida bulunmak adina nikah sekeri ve paketleme isi yapmak istiyorum elimiz hizlidir ilgilenirseniz sevinirim

 68. Barış kılıç dedi ki:

  ankara ikamet etmekteyim ve bir ek işe ihtiyacım var eşim ile birlikte yapabileceğimiz pakeleme yada nikah şekeri işi olabilir gerekirse gerekli malzemeleri belirtilen noktadan kendimde teslim alabirim

 69. Sena dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yapabilirim acil ihtiyacım var Kayseri Melikgazi de oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim lütfen

 70. Emine dedi ki:

  Bursa Osmangazi- 2 kişiyiz düzenli bir şekilde paketleme veya boncuk dizme, ayırma veya etiket takma veya nikah şekeri yapma veya kutu katlama islerini yapabiliriz. Deneyim ve el cabuklugumuz vardır.
  kesemine@outlook.com

 71. hatice nennioğlu dedi ki:

  Lise mezunuyum tüm gün evdeyim. İatediğiniz gün ve saaatte hazır olur.Düzenli bir şekilde paketleme veya boncuk dizme, ayırma veya etiket takma veya nikah şekeri yapma veya kutu katlama islerini yapabilirim Deneyim ve el cabuklugum vardır.

 72. Ahmet çakıcı dedi ki:

  kocaeli dılovası bölgesınde bir çok ev kadınımız evde ek iş rmaktalar kadın kolları başkanı aracılığıyla kendılerıne yardımcı olmak isterım sızlerın aracılığıyla ırtıbat 05324676125

 73. Hulya dedi ki:

  Merhaba ben ogrenciyim harcligimi çıkarmak istiyorum evde annemle birlikte yapacağız bu ise ihtiyacımız var elimiz hızlı ve beceriklidir lutfen geri dönüş yapı ISTANBUL /GAZİOSMANPAŞA

 74. sultan dedi ki:

  merhaba 3 kişilik ekibim var nikah şekeri işi yapmak istiyorum.işi zamnında ve güvenilir şekilde gönderirim.en kısa sürede dönüşlerinizi bekliyorum.

 75. Elif dedi ki:

  Merhaba kiradayım eşim çalışamıyor eve iş istiyorum ihtiyacım var 3 öğrencim var lütfen bana ulaşın istenbul esenyurtayım rica

BİR YORUM YAZ