21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Eve İş Siparişi Veren Şirketler ve İş Başvurusu

Eve İş Siparişi Veren Şirketler ve İş Başvurusu

Ülkemizde evlerini iş ortamı olarak kullanan kişilerin sayısı her geçen gün artıyor. Eve  iş siparişi veren kurumlar 2018 yılında da evlere iş vermeye devam edecekleri birçok kişi için kazanç kapısı olacaklardır. Üstelik bu firmaların sayısı 2018 yılında bir önceki yıla oranla artış gösterecek gibi görünmektedir.

Evde Çalışılarak  Ne Kadar Para Kazanılabilir?

Evlere iş veren firmalar hakkında araştırma yapan kişilerin merak ettikleri konulardan birisi evde iş yaparak ne kadar para kazanılabildiğidir. Bunun için net miktar vermek imkansızdır. Ayda 300 TL’de olabilir, 3.000 TL’de olabilir. Bu, yapılan işe, işverene bağlı olduğu gibi işi yapan kişiye de bağlıdır. Bazı evde yapılabilecek bazı işler vardır ki tecrübe ister. O yüzden bir kişi ilk başladığı zamanlarda düşük miktarlar kazanabilir. Gün geçtikçe, işi öğrendikçe pratiklik kazanır ve daha fazla üretmeye başlar. Bunun sonucunda doğal olarak kazanılan para da artar.

Evde Serbest Çalışma Şartları

Evden çalışmanın şartları firmaya göre değişir. Birçok işveren iş koşullarında bunu belirtir. Sizlerden belli bir miktar işi ne kadar sürede bitirebileceğinizi öğrenmeye çalışır. Daha önce benzer işleri yapıp yapmadığınızı sorar. Zaman zaman kendinize bir ekip oluşturma imkanınızın olup olmadığını da sorabilirler. Firmaların iş materyallerini, Yaşlı hd sikiş malzemelerini nasıl verecekleri, tamamlanmış işleri nasıl alacakları da firmaya göre farklılık gösterir. Bütün bunların önceden konuşulmasında fayda vardır.

Eve İş Götüren Şirketlerin İletişim Bilgileri

Evlere iş veren firmalar hemen her yerde vardır. Özellikle büyükşehirlerde sayı artsa da ilçeler dahil birçok yerde mağazadan, fabrikadan eve iş veren firmalar bulunur. Fakat evlere iş veren firmaların iletişim bilgileri ve isimleri konusunda sabit bir bilgi alınacak yer yoktur. İşverenler zaman zaman çeşitli platformlarda işçi ilanlarını, evden çalışabilecek kişiler aradıklarını yayınlayabilirler.

Evlere İş Veren Yerlerin İşçi İlanları

Semtlere göre evlere iş veren yerler, kargo ile evlere iş veren firmalar, fabrikadan evlere iş imkanı sağlayan işverenler daha çok yerel bazda çalışırlar. Bu yüzden evlere iş veren yerlerin işçi ilanları ulusal düzeyde işçi ilanı sayfalarından ziyade facebook, instagram gibi sosyal medya platformlarından takip edilebilir. Birçok şehre ait iş-işçi ilanı sayfaları vardır ve firmalar ihtiyaçları olduğunda zaman zaman evden iş yaptırabilecekleri eleman ilanlarını bu sayfalardan duyurmaktadır.

 Evde Yapılabilecek İşler

Evlere iş veren kişiler ve kuruluşlar son derece çeşitlidir. Bu yüzden evde yapılabilecek işlerin sayısı da oldukça fazladır. Becerinize, zevkinize uygun olarak dilediğiniz işi tercih edebilirsiniz. Evlerde ek iş olarak yapılabilecek işler genel olarak uzmanlıktan ziyade pratiklik isteyen işlerdir. Belli bir zaman ayırdıktan sonra hem işi yapış süreniz hızlanacak hem de kazancınız katlanacaktır.

Toka paketleme, Kristal boncuk paketleme, mandal paketleme, kravat seti paketleme, tütün sarma, tütsü paketleme, süs eşyası yapma, nikah şekeri hazırlama ve paketleme, kürdan paketleme, plastik kaşık, çatal paketleme gibi onlarca iş imkanı evini ofis olarak kullanmayı tercih edenleri beklemektedir.

Bir Önceki Yazımız Olan İzmir Ek İş İlanları Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ