17.10.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Evden Grafik Tasarımı Yaparak Para Kazan!

Evden Grafik Tasarımı Yaparak Para Kazan!

İnternetten para kazanmak günümüzde oldukça kolay diyebiliriz. Özellikle bilgisayar bilgisi yüksek kişiler ve bu kişilerin günlük bilgisayar başında kalma süreleri yüksekse eğer, bu zamanı ve bu bilgiyi çok iyi değerlendirebilirler. Özellikle freelancer olarak çalışma tekniği olan sistem son zamanların en ideal işi diyebiliriz.

Grafik Programlarını Çok İyi Biliyorum!

Eğer eğitiminizi Grafik Tasarım üzerine tamamladıysanız ya da eğitiminiz haricinde kendi imkanlarınızla grafik tasarım konusunda kendinizi geliştirdiyseniz eğer freelancer olarak çalışarak gelir elde edersiniz. Yani herhangi bir kuruma bağlı olmadan, müşterilerle birebir siz muhatap olarak para kazanabilirsiniz. Burada tek bilmeniz logo, broşür, amblem gibi yaratıcı fikirlerinizin bilincinizle birleşmesidir.

İnternetten Grafik İşi Nasıl Alınır?

Öncelikle internet üzerinden size grafik işi verecek olan kişiler genelde web site sahipleridir. Web site sahibi olan birisi ile tanıştığınız zaman bu kişinin sitesinin tüm grafik işlerini alabilirsiniz. Mesela site sahibi olan kişi sitesi için logo yaptırabilir. Bu sitenin Facebook sayfası için, İnstagram sayfası için grafik çalışmaları yaptırabilir.

E-ticaret sitesi olan bir kişi sattığı ürünlerin internet üzerinden daha şahane bir görünüme sahip olması için size ürün kataloğu yani broşür yaptırabilir. Kendine özel bir logo tasarımı isteyebilir. Piyasada gördüğünüz tüm sitelerdeki grafik çalışmaları Freelancer grafik işini yapan kişilere yaptırılmaktadır.

Grafik Tasarımını İyi Biliyorum Müşteriyi Nereden Bulurum?

İnternet üzerinden araştırma yaptığınız zaman karşınıza birçok forum ve e-ticaret platformları çıkacaktır. Örneğin, Bionluk sitesi içerisinde birçok kişi freelancer olarak evde çalışıyorlar diyebiliriz. Bu siteye üye olmanız durumunda grafik işi ilanlarına bakabilir ve kişiye mesaj atabilirsiniz.

Çevrenizi Çok Çabuk Genişletebilirsiniz!

Özellikle iki –üç webmaster ile tanışmanız demek tavsiye üzerine birçok müşteriye ulaşacaksınız anlamına gelmektedir. İşinizi düzgün ve zamanında teslim ettiğiniz sürece, fiyatlarınızı uygun tuttuğunuz sürece evinizde oturduğunuz yerden para kazanmanız mümkündür.

Yukarıdaki anlattığımız açıklamalar size göreyse eğer ilk işiniz E-Ticaret platformlarına üye olarak iş almak olacaktır. Grafik Tasarımında iyiyim. Photoshop ve Corel Draw benden sorulur diyorsanız bu iş tam size göre!

Bir Önceki Yazımız Olan Web Sitesi Yaparak Para Kazanmak Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ayşenur dedi ki:

    Corel draw illustrator ve orta derecede photoshop biliyorum

BİR YORUM YAZ