21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Evde Yapılabilecek Sermayesiz İşler

Evde Yapılabilecek Sermayesiz İşler

Çocuğu olanlar, evde bakmakla hükümlü oldukları aile bireyi olanlar, fiziksel engeli olup çalışamayalar, eşi tarafından çalışılması istenmeyenler, çalışma engeli olanlar ya da zamanının çoğunu evde geçirenler için, evinde çalışmak isteyenler fakat sermayesiz iş isteyenler için Evde yapılabilecek sermayesiz işleri düzenleyip sizlere yardımda bulunmak ve fikir edinmeniz için hazırladım.

Evde yapılabilecek sermayesiz kolay işler

Yaşam koçluğu, eğitmenlik, bakıcılık, editörlük, çeviri, fotoğrafçılık, sanal asistanlık, hayvan bakıcılığı, takı tasarım, örgü ve dikiş, mum yapımı gibi birçok alt başlıklı işler de mevcuttur. Bu işleri ek gelir olarak da değerlendirebilirsiniz çünkü oldukça basit ve yorucu olmayan işlerdir. Nasıl yapabilirim? diye düşünce içerisinde kalmamanız için şimdi de sizlere örneklediğim işler hakkında kısa bilgilerde vereceğim.

Evde yapılabilecek sermayesiz işlerin tanıtımı

Yaşam koçluğu ne kadar zor yapılabilecek çok bilgi gerektiren iş gibi görünse de aslında o kadar zor olmayan bir meslektir. Yaşam koçu olmak için biraz hakkında izmir buca escort bilgi edinmeniz ya da Halk eğitim kurslarında eğitim almanız yeterli olur, eğer bu mesleği düşünüyorsanız ve istiyorsanız da çok zorlanmayacağınız ve keyif alacağınız bir meslek olduğundan eminim.

Eğitmenlik düşünüyorsanız, sizin için ekstra bilgi istemeyen eğitmenlik düşünebilirsiniz, ilk okul öğrencilerine eğitimde bulunabilir ya da herhangi bir yeteneğiniz varsa bunu karşılığı nakit olacak şekilde eğitmenliğe dönüştürebilirsiniz.

Bakıcılık düşünüyorsanız, daha önce mutlaka deneyim almış olmanız gerekir, biliyorsunuz ki sizin canınızdan ya da ailenizden olan bir bireyi bakıcıya emanet etmek bir hayli zor olur, bu yüzden deneyimli olmanızı tavsiye ederiz.

Editörlük düşünürseniz, bilgisayar internet içerikleri ile ilgili yeterli deneyimleriniz varsa editör arayan sitelerle iletişime geçebilir, mesleğinize keyif alarak başlayabilirsiniz.

Çeviri yani çeviritmenlik düşünüyorsanız web siteleri olan şirketlerle anlaşabilir 2. Dillerinizi paraya dönüştürebilirsiniz.

Fotoğrafçılığı evinizin bir bölümünde çekimden ziyade tasarım olarak yapabilir şirketlerin içerik tasarımını kurgulayabilirsiniz.

Hayvan bakıcılığı daha önce bir hayvan beslediyseniz işte bu tam da size göre bir iş zorlanmayacağınızdan eminim.

Örgü ve dikiş biliyorsanız ya da biraz da olsa bilginiz varsa internet üzerinden öğrenip sonra bunu evinizde iş olarak kullanabilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan İzmir Ek İş İlanları Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ