17.10.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Evde Ütü Yaparak Para Kazanma

Evde Ütü Yaparak Para Kazanma

Son yıllarda gelirlerin giderleri karşılamaması neticesinde ek gelir elde etmek isteyen kişilerin sayısı oldukça fazla olmaya başladı diyebiliriz. Gün boyunca işe gidip çalışan kişiler akşamları evlerine geldiklerinde daha rahat geçinebilmek için ek gelir elde etmek istemektedirler. Ekonomik şartların el verişsiz olması neticesinde ise evde para kazanmak isteyen ev hanımlarının da olduğunu bilmekteyiz. Sitemiz üzerinden sizlere iş fikirleri sunmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda da evde ütü yaparak para kazanma konusunu detaylandıracağız. Zaten evde ütü yapıyorum diyenlerdenseniz ek gelir elde etmek istiyorsanız size göre belki de harika bir iş olabilir. Özellikle de ev hanımlarının ütü konusunda profesyonel olduklarını düşünürsek güzel kazançlar elde edilebilir.

Öğrenciler, çalışanlar, bekar erkekler, iş adamları, çalışan bayanlar iş yoğunlukları nedeniyle ütü işlerini dışardan yaptırmak istemektedirler. Hal böyle oluna evde ütü yaparak para kazanma konusu ön plana çıkıyor. Yoğun iş temposundan dolayı ütülerini yapacak kadar zamanı olmayan kişiler toplu bir şekilde tüm kıyafetlerini ütületmek için ücret karşılığında bu işi yaptırmaktadırlar. Kuru temizleme işi yapan firmaların parça başına yüksek fiyatlar istemeleri neticesinde ise ütü yaptıracak kişiler dışardan manuel bir şekilde yani evde ütü yaparak para kazanmak isteyen kişilere yönelmektedirler. Bu durum her iki taraf içinde olumlu sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Düşünüldüğü zaman dükkan kirası olmayan, personel maaşı olmayan, sigorta vs. olmayan kişiler evde ütü yaptıkları için maliyetlerinin az olmasından dolayı ütü yaptırmak isteyen kişilerin açıkçası işine gelmektedir.

Evde ütü yaparak para kazanmak istiyorsanız eğer kendinize öncelikle güzel bir ütü almanız aynı şekilde ütü masası ihtiyacınız olacaktır. Geniş de bir alana sahip olduğunuz sürece ütü yaparak para kazanacak ortamı kendinize oluşturmuş olursunuz. Günde sadece 3-4 saatinizi ayırarak kendi evinizden para kazanabilirsiniz.

Evde Ütü İşini Nasıl Alabilirim?

Öncelikle eşinize, dostunuza, akrabalarınıza, arkadaşlarınıza, komşularınıza, iş yerindeki tanıdıklara evde ütü yaparak para kazanmak istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Yaptığınız ya da yapacağınız işi bu şekilde piyasaya duyurduğunuzda mutlaka sizlere göre bir iş akımı olacaktır. Ayrıca internet sitelerine ilan vermeniz durumunda da ütü işi alabilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan Evde Yapılabilecek İşler Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hatice dedi ki:

    Evde ütü işi yapabilirim

BİR YORUM YAZ