17.10.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Evde Takma Tırnak Paketleme İşi

Evde Takma Tırnak Paketleme İşi

Ek iş bulma adı altında ya da ek işveren firmalar adı altında sizlere iş fikirleri paylaşımları sunduğumuz ek iş ilanları isimli web sitemiz üzerinden paylaşımlarımıza ara vermeden her geçen gün güncel ek iş ilanlarını ya da iş fikirlerini sunmaya, paylaşmaya devam ediyoruz. 2017 yılı içerisinde bulunduğumuz bu günlerde yeni işler karşımıza çıkmaya başlıyor. Bizlerde bu işleri sizlere sunarak aklınızda yapabileceğiniz bir işin olduğunu belirtmek adına paylaşımlar yapmaktayız. Bu günlerde oldukça çok para kazandıran sistemler arasında yer alan evde takma tırnak paketleme işi oldukça revaçta diyebiliriz. Bayanların bakım için harcadıkları parayı gören kozmetik firmaları kesenin ağzını açarak çalıştıracakları elemanlara da oldukça bol keseden para dağıtıyor diyebiliriz. Bugün butik ya da kozmetik marketlerden satın alabileceğiniz takma tırnakların paketleme işini sizler üstlenebilirsiniz. Üstelik oldukça basit olan bu iş için evde yeterince zamanınız varsa sizde paketlemesini yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde Takma Tırnak Paketleme İşini Nasıl Yapabilirim?

Bilindiği üzere kadınlar bakım adı altında takma kirpikler kullandıkları gibi çeşitli nedenlerle takma tırnaklarda kullanabilmektedirler. Güzellik açısından oldukça önemli olan tırnakların daha uzun, bakımlı ve süslü olması ise takma tırnaklar ile mümkündür. Kozmetik firmaları ile iletişime geçerek evde takma tırnak paketleme işi yapabilirsiniz. Yapmanız gerekenler arasında sizlere verilen adet, miktar ya da çeşide göre yine size verilen paketlerin içerisine belirtildiği gibi koyarak paketlemeyi sonlandırabilirsiniz. Karışık halde size verileceği için tek tek ayırmanız ve sonrasında paketleme yapmanız için özel bir yeteneğe sahip olmanıza gerek bile yoktur. Siz sadece işi aldığınız firma yetkilisi ile sürekli irtibat halinde olarak işin nasıl yapılacağını iyi bir analiz ile becerebilirsiniz.

Evde Takma Tırnak İşi Veren Firmalar

Bu firmalara internet üzerinden ulaşmanız mümkündür. Yapacaklarınız arasında kozmetik firmalarının verdikleri internet ilanlarına göz atmak olacaktır. Eğer evinize yakın yerde ise bizzat görüşmeye gidebilirsiniz. Harici olarak mail üzerinden iletişime geçerek adresinize koli ile gönderim yapmalarını kargo yoluyla isteyebilirsiniz. Sizlere gönderilecek olan numaralı tırnakları ilgili paketlerin içerisine koyarak kargo yolu ile geri gönderebilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan Evde İplik Temizleme İşi Veren Firmalar Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Serpil cagir dedi ki:

    Ankara dikmende oturuyorum. Ben bu işi çok yapmak istiyorum çok acil dönersen sevinirim lütfen teşekkürler.

  2. Fatma dedi ki:

    Bende silivride ikamet etmekteyim bende eve bu işi istiyorum elim hizlidir dönüş yaparsanız sevirim

BİR YORUM YAZ