21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Evde Sıkılıyorum Ne Yapabilirim Diyenler İçin Ek İşler

Evde Sıkılıyorum Ne Yapabilirim Diyenler İçin Ek İşler

Genellikle ev hanımlarının sıkça sorduğu bu soruyu sizlere en iyi katkı sağlayacak şekilde cevaplandıralım. Evde sıkılıyorsunuz, çok fazla boş vaktiniz var, o zaman ne yapmalı? Evde sıkılanlar için evde çalışma ortamı oluşturulup, evden çalışılabilecek meslek türlerinden bir meslek seçip, hem para kazanabilir hem de boş vakitlerinizi sıkılmadan geçirebilirsiniz. Peki, bu meslek türleri neler mi?

Evde sıkılıyorum ne yapabilirim diyenler için ek işler; Sizler için önerebileceğimiz işler sizlerin niteliklerine uygun olmalı hep sıkılmamalı hem de bu işin size kazanımları olmalı. Örneğin; evden çalışabileceğiniz bir iş türü olarak size ahşap boyamacılığını önerebiliriz. Hem böylelikle belki de bir hobinizi işe çevirmiş olursunuz. Ahşap boyamacılığını belediyenin vermiş olduğu ücretsiz kurslardan öğrenebileceğiniz gibi pek çok internet sitesinde de bu hobiyi öğrenebilir, meslek haline dönüştürebilirsiniz. Bunun için çok fazla bir malzeme almanıza da ihtiyaç yok. El becerinizde yatkınsa eğer çok güzel işler çıkarabileceğiniz bir meslek edinmiş olurusunuz. Yaptığınız çalışmaları da insanlara ulaştırmak için sosyal medyayı kullanabilir, satış yapabilirisiniz.

Siz evde sıkılanlar için ikinci bir seçeneğimiz ise yukarıda ki gibi gene el becerisi isteyen bir iş. Takı tasarlayabilirsiniz. Aynı şekilde bunun da eğitimini kurslardan ya da internet sitelerinden ve hatta TV programlarından bile öğrenebilirsiniz. Özgün tasarımlarınızı gene internet üzerinden ya pazarlar da satışa sunabilirsiniz.

Evde sıkılıyorum ne yapabilirim diyenler için ek işler yetersiz kaldıysa sizin için bu meslekler sizlere son olarak bir meslek daha tanıtalım. Nikâh şekeri işine girebilirsiniz. Çok fazla bir el becerisi istemeyen herkesin kolaylıkla yapabileceği bir iştir. Sizlere az da olsa bir kazançta elde ettirecektir. Sadece bu iş için malzemeleri alıp, anlaşacağınız bir organizasyon şirketine satış yapabilirsiniz. Çok fazla bir maliyeti olmayan bu iş ileriki zamanlarda el çabukluğunuza da bağlı olarak sizlere güzel ekonomik katkılarda bulunacaktır.

Şimdilik sizlerle bu üç mesleği paylaştık. Evde sıkılıyorum ne yapabilirim diyenler için ek işler nedir diye sorulan sorulara cevap olarak bu üç güzel, hobi olarak da yapabileceğiniz meslekleri denemelisiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan İzmir Ek İş İlanları Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ