21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Evde Sıkılıyorum Ne Yapabilirim Diyenler İçin Ek İş

Evde Sıkılıyorum Ne Yapabilirim Diyenler İçin Ek İş

Evinizde sıkılıyor musunuz? Ne yapabilirim diye düşünüyor musunuz? Daha fazla düşünmenize gerek yok çükü sizler için ve daha fazla vakit kaybetmemeniz için evde yapabileceğiniz ek işleri düzenledim.

Birçok birey çeşitli engelleri olduğu için çalışamıyor evde de canı sıkılıyor ve ek işe başvuruyor sizinde bu hizmetten yararlanmanız bilgi sahibi ve ek iş sahibi olmanız için ek iş imkanlarını düzenleyip yazı halinde satırlarıma döküyorum. İlk olarak hobileriniz varsa onları ek işe dökebilirsiniz örneğin yetenekleriniz, çizim yeteneği, enstrüman yeteneği, tasarım yeteneği, karikatür yeteneği, heykel tranş yeteneği, el işi yeteneği gibi yeteneklerinizi ya da hobilerinizi ek iş haline getirebilirsiniz peki bu nasıl olur?

Hobilerden ve yeteneklerden bahsetmiştik şimdi açıklayıcı bir şekilde tekrar bahsedelim. Eğer çizim eğitimi aldıysanız ya da böyle bir yeteneğiniz varsa, tablo çizebilir ya da karakalem çizimi yapabilir ve bunu web site üzerinden bireysel olarak ya da tablo şirketleriyle anlaşarak satışa sunabilirsiniz hem keyif alacaksınız hem de yeteneğinizi ya da eğitiminizi günden güne ilerleteceksiniz.

Bunun yanı sıra enstrüman yeteneği ya da eğitiminiz varsa evinizde ders verebilir ya da internetten video haline getirip canlı yayın olarak da eğitim verebilir hem kendinizi geliştirin hem de para kazanın.

Tasarım eğitimi aldıysanız ya da yeteneğiniz varsa elbise kazak ceket gibi kıyafet ürünlerinizi tasarlayabilir internet üzerinden satışa sunabilirsiniz.

Karikatür yeteneğiniz varsa ya da eğitimi aldıysanız karikatür çizebilir bunu bir defter haline getirebilir çoğalttırabilir ve satışa sunabilirsiniz.

Heykel tranş işi ne kadar zahmet gerektiren iş gibi dursa da aslında stresinizi atabileceğiniz bir iştir çünkü şekil vermek ve tasarlamak tamamen sizin elinizde olan bir şey hem keyfi alıp hem kendinizi geliştirebilir hem de satışa sunabilir para kazanabilirsiniz.

El işi yeteneğiniz varsa hiç durmayın ve hemen başlayın zücaciyecilere ya da evlenecek çiftlere direk satış yapabilirsiniz bununla ilgili internet üzerinden ders verip bu şekilde de para kazanabilirsiniz artık evde sıkılıyorum ne yapabilirim diye diyenler için ek işleri düzenledim.

Bir Önceki Yazımız Olan İzmir Ek İş İlanları Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ