21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Evde Reçel İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Reçel İşi Yaparak Para Kazanma

Sabah kahvaltılarını vazgeçilmezi olan reçeller bilindiği üzere vişneli, kayısılı, çileklisi derken aslında her meyveden bir reçel elde edilmektedir. Ülkemizin gıda yönünden en önemli besinlerinden birisidir. Bugün marketlerden kolayca alabildiğimiz bu reçeller aynı zamanda kırsal bölgelerde de elle yapılıp doğal, organik olarak satılmaktadır. Mutlaka her kahvaltıda karşımıza çıkan reçellerin tatlı olması neticesinde sabahları vücudumuzun ihtiyacı olan şekeri de dengelemektedir. Bu kadar açıklamamızın neticesinde sizde evde reçel işi yaparak para kazanabilirsiniz anlamına gelmektedir. Detayları sizlere yazımızın devamında sunacağız.

Evde Reçel İşi Yapabilir miyim?

Özellikle ev hanımlarını ilgilendiren bir iş olan evde reçel yaparak para kazanma konusu son yılların en çok revaçta olan işlerden birisidir. Sonuç itibari ile evde yapılan bir iş olduğu için kendi müşterinizi kendiniz bulabilirsiniz. Özellikle de elit yerler olarak sayabileceğimiz İstanbul, Ankara, İzmir gibi merkezi yerlerde reçelleri marketlerden alanların sayısının çokluğu kadar organik olsun diye de yaptıranların sayısı fazladır. Yani siz örneğin vişne reçeli yapıyorsunuz müşterinize parayla satıyorsunuz. Eğer evde zamanınız var ve reçel yapma konusunda becerikliyseniz cep harçlığınızı çıkarmak ya da aylık yüksek meblağlar kazanarak tek işiniz haline getirebilirsiniz. Bu konuda sizin müşteri kapasitenizin artması kazancınızı belirlemektedir.

Evde Reçel İşi Nasıl Yapılır?

Reçel yaparak para kazanmak istiyorsanız müşterileriniz bireysel ise normal kendi bildiğiniz yöntemlerle reçel yapabilirsiniz. Ancak organik reçel adı altında küçük işletmelere satacağınız vakit mutlaka sağlık bakanlığından onay almanız gerekmektedir. Bu konuda hassas olmanız gerekmektedir. Çünkü sağlık bakanlığı vatandaşların sağlıklı gıdalar yemesi, tüketmesi konusunda oldukça titiz davranmaktadır.

Evde Reçel İşi Veren Firmalar

Bireysel olarak sadece yakın dostlarınıza, akrabalarınıza ya da komşularınıza reçel yaparak para kazanabilirsiniz. Ancak bu konuda çok yüksek kazançlar elde edemeyebilirsiniz. Eğer bir firmanın altında çalışan bir elemanmış gibi reçel yaparak para kazanmak istiyorsanız ilk olarak internet üzerinden reçel üretimi yapan firmalar ile görüşmeniz gerekmektedir. Firmaların ilanlarına mutlaka denk geleceksinizdir. Ya da buradan mail gibi bilgilerinizi yorum kısmından bırakarak firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan Evde İplik Temizleme İşi Veren Firmalar Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. sibel dedi ki:

    evde reçel yapabiliriz e posta evdenikahsekeripaketleme@gmail.com

  2. Mehmet dedi ki:

    Markalaşmayı enüst seviyeye çıkaracak ve müşteri memnuniyetini 100/100 sağlayacak düzeyde reçel yapılır.

  3. Mehmet dedi ki:

    Tabiki 4 kişilik evimizde ek iş olarak düşünüyoruz

BİR YORUM YAZ