17.10.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Evde Raptiye Paketleme İşi

Evde Raptiye Paketleme İşi

Günümüzde yaşam her geçen gün zorlaşmakta olup, bir kişinin çalışması ile ev kalkınmasında zorluk oluşmaktadır. Özellikle çocuklu aileler de sadece bir kişinin çalışması geçim için imkânsız bir durum haline gelecektir. Ailede babanın çalışmamasının yetmemesi durumunda ise annelerin işe girmesi gerekmektedir. Fakat anneler çocuklarını yalnız bırakamaması gibi durumlar ile karşılaştığı için annenin çalışması imkânsız hal alır. Bu durumlar da ise son zamanlarda teknolojinin her gün ilerlemesi ile birlikte ek iş imkânları ortaya çıkarmaktadır. Tabi ki evde kolaylıkla yapacağınız işler de kişiye göre değişse de son zamanlar da çıkan evde raptiye paketleme işi oldukça talep gören işlerden birisidir. Bu işte güzel ek kazançlar sağlayabilirken yorulmadan, sıkılmadan evde ki tüm işlerinizi yaparak kazanç sağlayabileceksiniz. Aynı zaman da bu kazancı evinizin ekonomisine katkıda bulunarak sağlayabilirsiniz.

Evde Raptiye Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde raptiye paketleme işini yapmak aslında oldukça kolay olup, gerekli olan malzemeler firmalar tarafından sizlere iletilecektir. Sizin sadece yapmanız gereken raptiyeleri kutulara koyarak ağızlarını kapatmak olacaktır. Tabi ki bunda dikkat etmeniz gereken durum öncelikle istenildiği gibi işi yaparken raptiyelerin size batmamasına özen göstermelisiniz. Kazanç sağlarken sağlığınıza zarar gelmemesine özen göstermelisiniz. Özellikle küçük çocuğunuz var ise ve bu işi yapacaksanız özel bir alanı bu işe ayırmalı ve çocuğunuzun o alana girmesine oldukça dikkat etmelisiniz.

Evde Raptiye Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde iş imkânı veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle ilanlarını internet üzerinden vermekte olup, sizlerin yapması gereken nokta ise firmaların ilanlarını takip etmek olacaktır. Evde raptiye paketleme işi veren firmalar ise genellikle büyük şehirler de olsa da son zamanlar da Türkiye geneli olarak verilen ilanlar da bulunmaktadır. Kendinize ek gelir sağlamak isteyenler için güzel bir iş olanağı olup, getirisi ise yaptığınız paketlemeye göre değişmektedir. Bu işe her firma farklı fiyat sunmakta olup, ortalama olarak aynıdır. İşe ihtiyacı olan ev hanımlarının ev ekonomisine destek vermesi için oldukça güzel yöntem olan paketleme işinin farklı alanları da bulunmaktadır. Bunlara sitemizden detaylı olarak göz atabilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan Evde Yapılabilecek İşler Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Elif dedi ki:

  Raptiye paketleme işini istiyorum.bursa osmangazi de ikamet ediyorum

 2. Yasemin Uzun dedi ki:

  İstanbul /beykoz da oturuyorum evde raptiye işi istiyorum

 3. Melike Akoz dedi ki:

  Ev hanımı evde işe ihtiyacım var Bana da ulaşım mısınız lütfen İstanbul Gaziosmanpaşa’da oturuyorum

 4. Mustafa TEKBAŞ dedi ki:

  Kocaeli izmitte yasiyorum evde paketleme isi ariyorum e postam : mustek1995@gmail.com

 5. Arzu sapan dedi ki:

  Acil paketleme işi arıyorum konak izmir

 6. Filiz dedi ki:

  KONYA SELÇUKLU MERKEZ DE YAŞIYORUM EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ELİM HIZLIDIR VERİLEN İŞİ ZAMANINDAN ÖNCE BİTİRİRİM LÜTFEN DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM DAHA ÖNCE BAŞKA YERLERDE YORUM YAPTIM GERİ DÖNÜŞ YAPAN OLMADI SİZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

BİR YORUM YAZ