21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Evde Pergel Takım İşi

Evde Pergel Takım İşi

Okul hayatının vazgeçilmez araçlarından olan pergeller malumunuz ilkokuldan başlayıp üniversite yıllarına kadar devam eden bir eğitim sürecine destek vermektedir. Ancak bu zamanlarda ise ev hanımlarına ek gelir imkanı da sağlamaktadır. Cetvel ya da pergel üzerine üretim yapan firmalar pergelleri takım haline getirerek müşterilerine satmaktadır. Ancak evde pergel takım işi yapmak gerekiyor. Üretici firmalar kendisinden iş almak isteyen kişilere pergellerin nasıl paketleneceği hakkında bir takım detaylar vererek elemanlarına dağıtmaktadır. Aynı şekilde ürünler paketlendiğinde ise adet üzerinden hesap ederek ödeme yapılmaktadır. Şimdi gelelim evde para kazanmanın yöntemlerinden birisi olan pergel paketleme işinin detaylarına!

Evde Pergel Paketleme İşi Yapılabilir mi?

Daha önce paketleme işi yaptınız mı diye sorma gereksinimi bile duymuyoruz. Çünkü oldukça basit bir işlem olarak bilinmelidir. Bazı kişiler ‘’ evde pergel paketleme işi yapabilir miyim ‘’ şeklinde kendi kendine sorunlar çıkarmaktadır. Bu düşünceye gerek bile yoktur. Artık adı üstünde paketleme işidir. Pergeller bilindiği üzere tek parça halinde satılmazlar. Farklı gövdesi, farklı uçları  vs. derken muhakkak paket içine girmesi gerekir. Sizin de yapacağınız tek şey üretici firmadan aldığınız pergel parçalarını poşet içerisine koyarak ağzını kapatmak ve o şekilde aldığınız yere teslim etmektir. Sonrasında ise ürünü al – paketle – parasını al mantığı ile düşünülmelidir.

Evde Pergel İşi Nasıl Yapılır?

Pergeller yukarıdaki paragrafımızda da anlattığımız gibi tek parça halinde satılmaz. Satılsa da bulması biraz imkansız olabilir. Yani üretici firmasına göre değişiklik gösterebilir. Burada ise cetvel, pergel ve pergel uçları olmak üzere size birkaç parça verilir. Aynı zamanda 1 adet de poşet. Bu 3-5 parçayı size gösterildiği şekilde düzenli olmak şartıyla poşetlerin içerisine yerleştirmeniz gerekir. Daha sonrasında işi aldığınız yere teslim ederek hakkınız neyse ödemesini de alabilirsiniz.

Evde Pergel İşi Veren Firmalar?

Öncelikle evde pergel paketleme işi için sanayiye yakın yerlerde oturmanız gerekir. Çünkü kırtasiye malzemeleri üreten bir fabrikadan alınabilecek malzemelerdir. İnternet üzerinden araştırma yaparak daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bizler burada sizlere iş fikirleri adı altında bir takım bilgiler paylaşmaktayız.

Bir Önceki Yazımız Olan Evde İplik Temizleme İşi Veren Firmalar Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ