21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Evde Oyuncak Paketleme İşi

Evde Oyuncak Paketleme İşi

Çocuklar için oyuncakların yeri ve önemi oldukça yüksektir. Uzman kişilerden aldığımız bilgilere baktığımız zaman oyuncaklarla oynayan çocukların beyin gelişimlerine oldukça fazla katkısı olduğu söylenmektedir. Buna göre oyuncaklar hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra asıl konumuz olan evde oyuncak işi yaparak para kazanmaya dönelim istiyoruz. Oyuncakların bilindiği üzere paketlenmesi, montajının yapılması ya da parçalarının bir araya getirilmesi özenle hazırlanan zahmetli bir iştir. Ayrıca çocuklar için önemli olan bu oyuncakların harici olarak ek gelir elde edilmesinde de etkili olduğunu bu yazımız sayesinde öğrenmiş bulunmaktayız. Çocuklar için gelişim sürecinde etkili olan oyuncakların ülkemizde dahil olmak üzere dünyanın her yerinde hızlı bir satış yapıldığını da görmekteyiz.

Evde Oyuncak İşi Yapabilir miyim?

Çocukların gelişimi için etkili olan bu oyuncakların kapış kapış satıldığı bu günlerde ev hanımlarına da ek gelir elde edebilmeleri için ekmek kapısı olarak görebiliriz. Çocukların gelişimlerine katkı sağlamak isteyen ailelerin vazgeçilmezleri arasında olan oyuncaklar sizlerin elinde şekillenerek gerek montajının yapılması gerekse de paketlemesinin yapılması için tek ihtiyacınız olan şey biraz zaman ve sabırdır. Montalama işlemi dediğimiz durum oldukça basittir. Bir oyuncak araba düşünün ve kapısı, tekerleri ya da ön kaputu parçalar halinde sizin elinize ulaşıyor. Sizde bu parçaları yerlerine takarak karşılığında para kazanıyorsunuz. Montaj dediğimiz durum bu örnekle açıklanabilir. Harici olarak satışa sunulabilmesi için poşet ya da kutulara konma işlemide paketlemeden ibarettir. Buna göre sizler de bu işi yapabilirim diyorsanız eğer yeterince zamanınız varsa ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Oyuncak İşi Nasıl Yapılır?

Firma yetkilileri sizlere verecekleri dağınık şekilde olan parçaların montajını isteyeceklerdir. Bu montaj haricinde ambalajlanması ya da paketlenmesi gibi isteklere cevap vermeniz gerekiyor. Hangi oyuncağın nasıl montajının yapılacağı ise profesyonel kişiler tarafından sizlere uygulamalı olarak gösterilecektir. Evde oyuncak montajı yaparak para kazanmak istiyorsanız eğer bu yazımızı dikkatlice okumanızda fayda olacaktır.

Evde Oyuncak İşi Veren Firmalar

Eğer evinizde bolca zamanınız varsa ve evde oyuncak paketleme işi yapmak istiyorsanız internet üzerinden araştırmacı olmanız gerekmektedir. Bu araştırmacı ruhunuzu yansıtırken internetten ek iş ilanlarına bakabilirsiniz. Ayrıca oyuncak üretimi yapan firmalara mail atarak tarafınıza dönüş yapılmasını bekleyebilir ya da yazı altından yorumda bulunarak kişilerin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan İzmir Ek İş İlanları Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Mehmet dedi ki:

  İzmir bucada 4 kişilik aileyiz. Acil iş arıyoruz. Evde veya işyerinde…

 2. Dilan dedi ki:

  Bu isi yapmak istiyorum Acilll geri donus yaparsaniz sevinirim. Kalabalik bir ekip kurabilirim

 3. Hatice dedi ki:

  Merhaba ben K.maraş ta yaşıyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 4. Fatma dedi ki:

  Merhaba silivride ikamet etmekteyim bende evde ek iş yapmak istiyorum elim cok hizlidir geri dönüş yaparsanız sevirim

 5. osman yurttav dedi ki:

  kocaelin den <ekıp var iş lazıö

 6. Sinem dedi ki:

  Merhaba; İzmit merkezde ikamet ediyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Paketleme işi vs. İsteğe bağlı grup da kurabilirim.

BİR YORUM YAZ