17.10.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Evde Oyuncak İşi Veren Firmalar

Evde Oyuncak İşi Veren Firmalar

Çocukların vazgeçilmezi olan oyuncaklar son yıllarda evden para kazandırma sektöründe de lider konumda diyebiliriz. Burada anlatacağımız para kazanma yönteminin evde oyuncak montaj işi olduğunu söyleyebiliriz. Ancak öncesinde oyuncakların çocuklar üzerindeki etkisinden bahsetmek istiyoruz. Çocukların oyuncaklara ve oyunlara olan ilgisi kesinlikle o yaşta olmalarının neticesinde bir şeyleri öğrenmek istemelerinden kaynaklıdır. Buna göre ileriki yaşamlarında bilgi ve becerilerini geliştirmelerinde oyuncakların önemi yüksektir. Bu sebeple oyuncak üreticileri birbirinden farklı oyuncakları üretirken sizlerden de yardım istemektedir. Çünkü oyuncakların montajının yapılması makine sanayisi ile mümkün olmadığı için evde manuel bir şekilde yapılmaktadır. Eğer ev hanımıysanız evde kendinize ek gelir sağlamak ya da eve katkınız olsun istiyorsanız bu iş tam size göre diyebiliriz.

Evde Oyuncak İşini Yapabilir miyim?

Çocuklar için önemli olan bu oyuncaklar sizin ellerinizle daha da hoş olabilir. Eğer el beceriniz yatkın ise biraz da sabrınız varsa evde oyuncak işi konusunda bir adım öndesiniz demektir. Oldukça basit bir şekilde oyuncağa ait olan parçaları birleştirerek sonrasında paketlemekten ibaret olan bu işi çok kısa sürede yapabilirsiniz. Aynı zamanda ilk anda biraz sıkıcı gibi gelse de bu işi öğrendikten sonra tabiri caiz ise gözünüz kapalı ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Zor olmayan bu iş artık evlerinizden ek gelir sağlamanız için son yılların iş kapısı olarak görülmektedir.

Evde Oyuncak İşi Nasıl Yapılır?

İlk olarak içinizden para kazanmanın gerçekten geçmesi gerekiyor. Eğer bir defaya mahsus deneyeyim mantığı ile yürürseniz başarılı olamayacağınızın altını çizmek isteriz. Oyuncakların her birinin farklı montajı olacağı için firma yetkilisinden iş alırken tüm detayları öğrenmeniz gerekmektedir. Size işi verecek olan oyuncak üretimi yapan firmanın ilgili yetkilisi sizlere önce birkaç adet göstererek öğretecektir. Sonrasında ise sizin el becerinize bakarak yapıp yapamayacağınız konusunda kendisi bir yol çizerek size oyuncak montaj başına ücret belirtmektedir.

Evde Oyuncak İşi Veren Firmalar Hangileridir?

İnternet üzerinden araştırma yaparak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Oyuncak şirketlerinin iş ilanlarına yine internetten bakabilirsiniz. Ya da buradan sizlere ulaşabilecekleri iletişim bilgilerinizi vererek ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan Evde İplik Temizleme İşi Veren Firmalar Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Erdal Usta dedi ki:

    Montaj işleminde el becerisi sahibiyim.oyuncak montajı işi istiyorum.

  2. ayşe sarıtaş dedi ki:

    evde yapılan tüm ek işlere talibim ben fatihte oturuyorm yapılacak işi gösterin gerisi kolay saygılar elimden her iş g elir

BİR YORUM YAZ