17.10.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Evde Islak Mendil Paketleme İşi

Evde Islak Mendil Paketleme İşi

Her geçen gün ekonomik sıkıntı insanların ek iş aramasına neden olmuş olup, şimdilerde en çok konuşulan ek işlerden birisi de evde ıslak mendil paketleme işi olmuştur. Evde paketleme işlerinin arasına eklenen bu konuda sizlere detaylı bilgileri vermeden önce ekonomide bayanların yerlerini anlatmak isterim. Bayanlar gerek ev işlerinden gerek çocuklardan kaynaklı olarak çalışmamakta olup, buda hanelerin sıkıntıya düşmesini sağlamaktadır. Çünkü insanlar tek maaş ile geçim sağlaması günümüzde oldukça güç durumlardan birisidir. Bundan kaynaklı olarak son zamanlarda gelişen ve gün geçtikçe daha çok talep gören evde paketleme işi rövaş mesleklerden olmuştur. Bu şekilde bayanlar aslında eve katkıda bulunarak boş zamanlarını da kazanç sağlayarak değerlendirmektedir.

Evde Islak Mendil Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde paketleme işi aslında sosyal medyanın gelişmesi ile yani teknolojinin gelişimi ile daha çok talep gören işlerden olmaktadır. Evde ıslak mendil paketleme işi de aslında buradan gelmekte olup, bu paketleme işi ise firmanın sizlere verdiği malzemeler ile kolaylıkla yapılmaktadır. Islak mendil paketleme işi denilince akla gelen ıslak mendilleri paketlere koymak değildir. Bu fabrikanın işi olup, sizin yapmanız gereken aslında hazır olarak gelmiş ıslak mendilleri büyük paketlere firmanın belirttiği sayılarda koymak olacaktır. Bu işte kazanç ise ne kadar paketlerseniz o kadar olacaktır. Bu sizlere aylık olarak güzel kazanç sağlatan işlerden de olacaktır.

Evde Islak Mendil Paketleme İşi Veren Firmalar

Bu işi yapmak isteyenlerin aslında tek sorunu evde ıslak mendil paketleme işi veren firmalardır. Bu firmalara ulaşmak için ise yapılması gereken internette verilen evde iş ilanlarını takip etmek olacaktır. Aynı zaman da sadece takip ederek değil de bizlere yorum olarak da isim soy isim hatta mailinizi bırakarak da sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Evde ek iş ilanlarını sitemizden değerlendirerek sizlere uygun olanları da seçebilirsiniz. Sadece ıslak mendil paketleme işi değil evde birçok yapılan işler bulunmaktadır. Bunlara sitemizin diğer sayfalarına bakarak görme ve inceleme şansını yakalamanız mümkün olacaktır. Sizlere uygun zevk aldığınız işler daha çok kazanç elde etmenizi sağlamaktadır.

Bir Önceki Yazımız Olan İzmir Ek İş İlanları Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Tahir dedi ki:

  Arnavutköyde oturuyoruz beş kişiyiz bu işi ittina ile yapabileceğime inanıyorum.en kısa zamanda bana dönüt vermenizi umuyorum iyi bayramlar

 2. Tahir dedi ki:

  En kısa zamanda benimle iletişime geçmenizi arzuluyorum çünkü boş durmayı sevmem enerjimin lüzumsuz işlerle heba olmasını da istemem cevap bekliyorum

 3. arzu dedi ki:

  Biz ekbiz evde bir cok isder yaptik esenyurt tabelada otryoruz

 4. didem kaynar dedi ki:

  sultanbeylınde oturuyorum sizden cevap bekliorum ıyı gunler

 5. Nurgül dedi ki:

  Merhaba sultanbeylinde oturyorum bana dönüş yapmasanız sevinirim grubum da var

 6. Nur dedi ki:

  Bende yapmak istiyorum

 7. fehat uysal dedi ki:

  5 kardeşiz ve daha öncee paketlem işi yap tık bu işide yapabiliriz lutfen ulaşın 0537 4042357

BİR YORUM YAZ