17.10.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Evde Boncuk İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Boncuk İşi Yaparak Para Kazanma

Ev hanımlarının sıklıkla uğraştığı işler arasında hiç kuşkusuz boncuklar bulunmaktadır. Bu boncuk işleri ile uzun yıllardır geçimini sağlayan ya da ek gelir elde eden ev hanımlarının olduğunu bilmekteyiz. Sadece İstanbul değil diğer tüm illerde bu şekilde para kazanan insanların olduğu bir gerçektir. Bizler ise sitemiz üzerinden sizlere iş fikirleri sunarak ek gelir elde etmeniz açısından fikirler sunmayı amaç edindiğimiz günden bu yana büyük adımlar attığımızı düşünmekteyiz. Bu yazımızda da yine sizlere fikir amaçlı evde boncuk işi yaparak para kazanma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Boncuklarla aranız iyi midir bilinmez ama biraz sabır işi olduğunun altını çizmek isteriz. Eğer amacınız arasında ek gelir elde etmek varsa bu yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

Boncuk işinin uzun yıllardır Türkiye’de vazgeçilmez olduğun 2017 yılında da görmekteyiz. Özellikle turistlerin yoğun ilgisi ile birlikte boncuk işinin iyi bir gelir kaynağı olduğunu söyleyebiliriz. Turistik bölgelere gittiğiniz zaman sizde çok iyi göreceksiniz ki sağda, solda boncuktan yapılmış işlemelerin satışlarını göreceksiniz. Bunlar genel anlamda kolyeler, bileklikler gibi çeşitli türlerde olmaktadır. Aynı zamanda Devlet tarafından da ev hanımlarına ek gelir elde etmeleri için olanak tanındığı bir konudur. Evde boncuk işi yaparak para kazanma konusunda önemli olan sizin iradeniz, sıkılmadan yapmanız ve para kazanma azminizdir.

Evde Boncuk İşi Yaparak Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

Öncelikle internet üzerinden bir araştırma yaparak detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bu şekilde araştırmayı sizlere önermemizdeki sebeplerden birisi hiç şüphesiz toplu bir şekilde sizlerden iş isteyen kişilerle tanışabilirsiniz. Küçük işletmeler evde boncuk işi yaparak para kazanmak isteyenlere yardımcı olmak adına ve kendiişlerinin yoğunluğunu minimum seviyeye indirmek için para karşılığında dışardan eleman çalıştırmaktadır. Harici olarak da sizler bir küçük işletme ile ortak çalışma gibi niyetiniz yoksa kendi imkanlarınız ile boncuk işlemeleri yaparak kolye, bileklik, yoka vs. turistik bölgelerde satabilirsiniz. Sadece turistik bölgeler de değil şehir merkezlerinde de satın alanların sayısının çok olacağını söyleyebiliriz. Boncuklardan oluşan bir kolye yapmak için stres atmanıza da birebir olduğunu söylemek mümkündür.

Bir Önceki Yazımız Olan Evde Yapılabilecek İşler Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Elif kara dedi ki:

    Merhaba iş hakkında bilgi istiyorum 😊

  2. fatma dedi ki:

    Merabalar sultanbeyli de oturuyorum ilgilenorseniz sevinirim

  3. İmren dedi ki:

    Merhabalar boncuk işi ile ilgileniyorum yardımcı olur musunuz İstanbul Beykoz

BİR YORUM YAZ