20.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Ev Hanımlarına Para Kazandıracak Ek İşler

Ev Hanımlarına Para Kazandıracak Ek İşler

Günümüz teknolojisi ilerlediği sürece içtiğimiz suyun bile fiyatı artıyor ve yaşam zor bir hal alıyor ne kadar çalışıyor olsanız da olmasanız da ek iş arayan birçok hanımlar bulunmakta. Özellikle çalışmasına engel olan ev hanımları evde yapabilecekleri ek işe başvuruyor ama bu konu hakkında çok bilgisi olmayan ev hanımlar araştırmada bulunuyor doğal olarak sizi daha fazla zorlamamak ve bilgi edinmeniz için ev hanımlarına para kazandıracak ek işleri derleyip düzenledim.

Ev Hanımlarına Para Kazandıracak Ek İşler Ne Olabilir?

İlk olarak organik sabun yaparak satış yapabilir ve para kazanabilirsiniz daha sonra evde organik krem yapabilir ve bu sayede de para kazanabilirsiniz. Organik şampuan yaparak da para kazanabilirsiniz. Marka kozmetik ürünü satarak da para kazanabilirsiniz. Kullanışlı el işi ya da basit kıyafetler tasarlayarak da para kazanabilirsiniz. Evde ürün ya da sabun paketleyerek de ek gelir elde edebilir satış yapıp para kazanabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Para Kazandıracak Ek İşlerin Tanımı

Başlıkta da yazdığı gibi sizlere bahsettiğim ek işlerin açıklamasını yani tanımını yapacağım öncelik olarak evde organik sabun yapmak.

Kullandığınız ya da kullanmadığınız yarısı erimiş sabunlar da olabilir bunları bir kabın içerisinde ateşin üstünde eritin. Daha sonra üzerine gül suyu gibi zemzem suyu gibi yararlı suları içerisine göz kararı ekleyin iyice eridikten sonra istediğiniz kabın şeklini oluşturması için kabın içerisine dökün ve buzluğa koyup donmasını bekleyin buyurun size ek iş.

Organik şampuanları da saç derisine ve saçlara yararlı ürünleri alıp içine karıştırıp organik şampuan elde edebilirsiniz.

Organik krem yapımı birden fazla kremi karıştırıp onun içine de cilde yararlı maddeleri satın alıp içerisine karıştırıp organik krem elde edebilirsiniz hem para kazanmak hem de bir şeyler öğrenmek istiyorsanız bu ek gelir işler tamda sizlere göre şimdiden kolay gelsin!

Bir Önceki Yazımız Olan İzmir Ek İş İlanları Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ