21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Ev Hanımlarına Evde Ek İş

Ev Hanımlarına Evde Ek İş

Ev Hanımlarına Ek İş

2017 yılında ek işveren firmalar ev hanımlarına bu şansı sunarak boş vakit kavramını ortadan kaldırmaktadır. Aynı zamanda paraya ihtiyacı olan hanımlara para kazanma imkanı sunarak aile gelirine katkıda bulunabilirsiniz. Ev hanımlarına ek işler hakkında bilgi vereceğimiz bu yazıyı okuduktan sonra sizler de kendinize en uygun olan ek işi seçip başlayabilirsiniz.

Evde Davetiye Katlama İşi

Ev hanımlarına evde davetiye katlama işi en uygun olan ek işlerden biridir. Hanımlar en çok bu işe merak sarmaktadır belki basit görünebilir ama o kadar basit bir iş değildir.

Çünkü bir saatten sonra ister istemez aynı işi tekrarlamaktan dolayı canınız sıkılabilir. El çabukluğunuz olduğu sürece size avantaj sağlayacaktır. Günümüz şartlarıyla çok daha şık ve modern kartlar basılmaktadır. Sizler bu kartlara son şeklini vererek davetiye kartlarını katlayarak şekil verirsiniz.

İlk günden sonra sıkıcılık ortadan kalkacaktır. İşinize konsantre olarak davetiyeleri zamanla daha hızlı bir şekilde katlayıp hazır bir şekile getirerek firmalara teslim edebilirsiniz.

Evde Yemek Yaparak Para Kazanın

Ev hanımlarının belki de hiç zorlamayacağı evde ek işlerden biridir. Gerek iş gerekse eğitim nedeniyle  ailesinden uzak olan bir çok insan var bu kişilere ev yemekleri yaparak para kazanmak çok kolay. Evde yemek yapıp işlerinizi büyüterek sipariş alabilir işlerinizi sağlamlaştırarak daha fazla para kazanabilirsiniz.

Bazı bayanlar yemek yapmak için çok heveslidir ve el yetenekleriyle birleştirerek lezzetli yemeklerle damakta unutulmayan tatlar bırakabilir. Siz de eğer yetenekli ve kendinize güveniyorsanız yeteneğinizi paraya dönüştürmemek için hiçbir neden yok.

Evde Pipet Paketleme İşi

2017 evde ek iş imkanı olarak pipet paketleme işi bütçenize katkı sağlayan işlerden biri olarak öne çıkmaktadır. Hanımlar evde pipet paketleyerek evinizin bütçesine ek gelir sağlayabilirsiniz.

Evde ek işleri sadece hanımlar yapmamaktadır. Öğrencilerin hatta emeklilerin de bu işe yoğun bir ilgisi vardır. Bu işi yaparım diyorsanız firmalarla anlaşarak ek iş talebinde bulunabilir ve size verilen pipetleri paketleyerek ek gelir sağlayabilirsiniz.

Evde Rüzgar Gülü Yaparak Para Kazanma

Çocukluğumuzda mutlaka rüzgar gülleriyle oynamışızdır. Rüzgara karşı koşarak bize döndükçe mutluluk veren o günlerimiz zamanla artık ihtiyaç haline dönüşerek bahçelerimizde hoş bir görüntü oluşturmak için dekorasyon amaçlı kullanmaktayız.

Hanımlar için evde ek iş olarak yapabileceği rüzgar gülü yapımı tek başına zor olduğu için grup kurarak arkadaşlarınızla bir araya gelerek bu işi daha kısa bir zamanda rahat bir şekilde yaparak işinizi tamamlayabilirsiniz. Oldukça bol kazançlı ve eğlenceli bir iştir. Bu iş size göreyse firmayla iletişime geçerek rüzgar gülü yapmak için gerekli malzemeleri temin edip işinize başlayabilirsiniz. Rüzgar güllerinin yapımını erken bitirdikten sonra firmadan tekrar malzeme alarak işe devam edebilirsiniz. İşinizin kalitesi ve çalışma seviyeniz size her zaman yeni ek iş olanağı sağlayacaktır.

Yukarıda bahsettiğimiz ek işleri yaparak siz de aile bütçenize ortalama 900 – 1300 tl arasında ek gelir sağlayabilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan Bayanların Yapabileceği Ek İşler Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Yasemin Sancaktutan dedi ki:

  Maltepe Küçükyalıda oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 2. Hacer Çetinkaya dedi ki:

  İst. Sancaktepede oturuyorum evde iş yapmak istiyorum. El becerime güvenirim.

 3. Emine yılmaz dedi ki:

  İstanbul Arnavutköy de oturuyorum eve ek iş istiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

 4. Şule dedi ki:

  Emine hanım ben farmasi lideri şule katalog işi deyip küçümsedigimiz işler ilk başta aile geçimine yardımcı oluyor zamanla tam zama lı işe dönüşüp ssk prim tatil hediyeleri ve daha nicelerini veriyorlar düşünürseniz yardımcı olurum.tamamen ücretsiz üyelik ve ayrılmak denemek istermisiniz

BİR YORUM YAZ