21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Emekli Olduktan Sonra Yapılabilecek Ek işler

Emekli Olduktan Sonra Yapılabilecek Ek işler

Emekli olduktan sonra evde durup canı sıkılanlar iş hayatında alıştıktan sonra evde durmaya alışamayanlar için ek işler mevcuttur.  Bu ek işler hakkında sizlere bilgi verip elimden geldiği kadar yardımda bulunacağım sizde haklısınız onca sene çalıştıktan sonra bir anda eve kapaklanmak ve yapacak bir şey olmaması hemen hemen herkesin hoşuna gitmez sanırım şimdide biraz sizlere emekli olduktan sonra yapılabilecek ek işler hakkında bilgi vereyim ve sizleri aydınlatayım.

Emekli olduktan sonra yapılabilecek ek işler ne olabilir?

Sizde emekli olduktan sonra evde oturmaktan sıkılıyor ve bir şeyler yapıp ekstra gelir elde etmek istiyor ve aynı zamanda zahmetsiz keyif alabileceğiniz iş olsun istiyorsanız hemen sizlere bu ek işlerden bahsedeceğim. Eğer çiçeklerle dolu bir bahçeniz varsa çiçeklerinizle ilgilenip onlar yetiştikten sonra dilerseniz çiçekçilere satabilir ekstra gelir elde edebilirsiniz, iş yeri bayiliği alabilir hobi olarak kullanabilirsiniz ve bu şekilde de ekstra gelir elde edip keyif alabilirsiniz. Online iş yapabilirsiniz online iş nedir? Online işte internet üzerinden online iş yazdığınızda size uygun ve yapabileceğiniz bir çok iş ve gelir elde edeceğiniz ve zorlanmayacağınız işler olacağından eminim. Hediyelik el işi ürün yapabilir üretebilir ve bunu satışa sunup bu şekilde de ek gelir kazanabilirsiniz. Özel kreşlerle konuşup bahçe temizliği işi yapabilirsiniz. Eğer eski bir şoförseniz ve yıllarınız yollarda geçtiyse taksicilik işi yapabilirsiniz. Vardiyalı fabrika işçisi olabilirsiniz.

Evde çocuk ya da yaşlı bakabilirsiniz evlere temizliğe gidebilirsiniz Pazar ürünü satabilirsiniz. Bunlar gibi bir çok emekli olduktan sonra yapabileceğiniz işler mevcuttur ama ben sizler için hem basit olup hem keyif alabileceğiniz ya alışkanlıklarınızı devam ettirebileceğiniz işleri derleyip düzenledim, çünkü emekli olduktan sonra alışmanızın zaman alacağı bir boş vakit bornova eskort dönemine giriyorsunuz. Eminim ki bu herkes için zor bir dönem hem boş vakit öldürmemek hem de ekstra gelir kazanmak isteyen emeklilerimiz ek iş arıyor. Ne sizi yormalı ne canınız sıkılmalı ne de sizi uğraştırmamalı bulduğunuz ek iş o yüzden mümkünse hobilerinizi ek işe çevirin ki hem keyif alın hem de ek gelir kazanın.

 

Bir Önceki Yazımız Olan İzmir Ek İş İlanları Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ