21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Çıtır Usta Bayilik Şartları

Çıtır Usta Bayilik Şartları

Farklı ülkelerin yemek kültürü ülkemizde fast food adı altında hızlı bir ivme kazanarak aperatif atıştırma olarak hızlı bir şekilde karın doyurma yöntemi olarak biliniyor. Bu kültüre bizim yemek kültürümüzde dahil olmayı elbette atlamadı. Aslında tost, kokoreç, döner, köfte, tavuk pilav gibi mevcutta var olanlar elbet var. Fast food bilindiği üzere Amerikan usulü hızlı aperatif ve farklı lezzetler olunca bizim kendi öz yemeklerimizde bu kültüre ayak uydurmaya başladı. Çok farklı lezzetlerin olduğu ülkemizde yeni markaların da fast food adı altında gerçekleştirdiği bazı yemeklerin bu kültürdeki yerini almayı başardı. Bunlardan birisi de Çıtır Usta olarak bilinmelidir.

Çıtır Usta Nedir? İlk Karşımıza Nerede Çıktı?

Bilindiği üzere Türkiye’nin ilk alışveriş mağazası olan İstanbul  Galleria’da ilk şubesinin 45 metrekarelik bir alan içerisine Atilla Külekçioğlu tarafından açılmıştı. 2007 yılına kadar birçok önemli adımlar atarak 2010 yılına kadar toplamda 10 tane mağazanın açılmasını sağladı. Bursa, Edirne, Edirne /Keşan, İzmir, Çerkezköy, Zonguldak gibi yerlerde insanlar tarafından tutulunca açılmaya başladı. Hedefleri doğrultusunda 100 tane şubeye ulaşmak isteyen firma yetkilileri 2017 tarihi itibari ile toplamda 70 tane şubesinin olduğunu söyleyebiliriz.

Çıtır Usta Lezzetleri

  • Kasap Köfte
  • Acılı Kebap
  • Ali Nazik
  • Fırın Beyti
  • Lokma Kebap
  • Şefin Spesiyali

Görüldüğü üzere lezzetler tamamen Anadolu kültürünü barındırmaktadır. Yukarıdaki lezzetlerle sınırlı kalınmayıp tam 60 farklı lezzeti de beraberinde müşterilerine sunmaktadır.

Çıtır Usta Bayilik Şartları Nelerdir?

Çıtır Usta markasının iki farklı konsepti bulunmaktadır.
Çıtır Usta EXPRESS : Giriş bedeli, 25 bin Amerikan doları
Çıtır Usta FULL KONSEPT: Giriş bedeli, 50 bin Amerikan doları
Ortalama bir şube açılış maliyeti: 400 bin TL
Çıtır Usta resmi web sitesi üzerinden de franchise başvuru formunu doldurmak mümkün olmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ