21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Akşam 6’dan Sonra Yapılacak İşler

Akşam 6’dan Sonra Yapılacak İşler

Günümüzde pek çok insan maddi sıkıntılardan dolayı kendi işleri dışında da ek işler yapmaktadırlar. Bu ek işler ile aile bütçesine katkıda bulunan kişiler için pek çok firma akşam 6’dan sonra yapılacak işler sunmaktadır kişilere. Bu işler genellikle çok fazla beden gücü harcamayacağınız işler olup gelir olarak da güzel paralar kazanabileceğiniz ek işlerdendir. Bu iş seçeneği ile kısa bir süre içersin de maddi durumunuzu düzeltebilir, geçici olarak bu işlerde çalışabilirsiniz.

Akşam Ek İş Olarak Ne Yapılabilir?

Akşamları ek iş olarak en fazla tercih edilen iş gece bekçiliğidir. Genellikle fabrika ya da apart  gibi yerlerin güvenliğini sağlamak için yapacağınız bu iş beden gücü olarak sizleri yormayacak bir iş olup, durağan bir iş kategorisidir. Bu iş seçeneği sizlere hem kısa sürede güzel kazançlar sağlayacak hem de sizleri yormayacaktır. Sadece bu işi yaparken uyumamanız gerekmektedir. Uykuyu çok seven insanların yapabileceği bir iş türü değildir. Aynı zamanda oluşabilecek herhangi bir sıkıntı ya da hırsızlık gibi olaylara karşı gözünüz açık olmalıdır. Belki bu iş ile sıkılabilirsiniz fakat beden gücü harcamadan para kazanabileceğiniz en iyi iştir. Akşam 6’dan sonra yapılacak işler arasında yer alan bir diğer iş seçeneği ise düğünlerde garsonluk olacaktır. Yaz sezonu için tercih edebileceğiniz birkaç saatte güzel kazanç sağlayacağınız bir iştir. Yapmanız gereken sadece düğün bitene kadar servis yapmak olacaktır.

Ek İş Olarak Ne Yapabilirim?

Birde evden oturarak yapabileceğiniz işler bulunmaktadır. Bu işler hem sizi yormayacak işler olup hem de el hızınıza bağlı olarak paralar kazanabileceğiniz ucu açık işlerdir. Bunlardan biri nikah şekeri iştir. Firmanın size verdiği malzemelerden evde oturduğunuz yerde nikah şekeri yapabilirsiniz. Akşam 6’dan sonra yapılacak işler arasında en kolayı bu iştir. Ayrıca başka firmaların verdiği pek çok evden çalışabileceğiniz işler bulunmaktadır. Bunlardan biri de paketleme işidir. Tekstil firmalarının verdiği bu paketleme işi de yorucu olmayıp size ek gelir sağlayacaktır. Bu tarz işlerde yapmanız gereken tek şey hızlı olmaktır.

Bir Önceki Yazımız Olan İzmir Ek İş İlanları Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ