17.10.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

Adana Ek İş

Adana Ek İş

Evde ek iş ev kadınlarına veya evde çalışmak isteyenlere sunulan fırsattır. Türkiye’nin önemli illerinden olan adana gitgide büyümekte ve kendini geliştirmektedir. İşsizlik sorunu günümüzde çok büyük orandadır. Ek işler kadınların işe gitmesi zorunlu olmadan paketleme veya benzeri işlerle Pazar kazanmasıdır. Eve işveren firmalar çoğaldıkça kadınların işsizlik oranı azalmaktadır. Bu firmalar Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufan Beyli, Yumurtalık, Yüreğir olmak üzere bir sürü yerden iş imkânı bulabilirsiniz. El işleri, kurabiye, paketleme vb. işler önem kazanmıştır. Yorulmadan ve ailenize, kocanıza ve çocuklarınıza zaman ayırabilirsiniz. Hiçbir para ödemeden para kazanabilirsiniz.  Parası olmayanlar için büyük bir fırsat ve kolay olan kazançtır.

Adana Evde Ek İşler Nelerdir?

Evde Poşet Katlama İşi: Zor bir iş olmayan poşet katlama fazla yorulmadan ve fazla emek harcamadan yapabileceğiniz bir iştir. Katlamayı firmanın verdiği şekilde katlamak gerekir ve zaman kısıtlaması yoktur. Para poşetleri katlayarak kolayca ve zahmetsiz kazançlar elde edersiniz.

Evde Davetiye Katlama İşi: Katlaması zor olmayan davetiyeler zorunluk çekmeden yapılabilecek bir iştir. Ücretini katlama başına firmayla anlaşıp yapılmaktadır. Örneğe göre katlayıp paranızı alabilirsiniz.

Evde Etiket Takma İşi: Adana’da oldukça kolay yapılan bir iş türüdür. Yorgunluk duymaz ve kolayca yapabilirsiniz. Etiketleme yaptıkça para kazanırsınız. Evde etiket yapma işi kolaydır.

Evde Boncuk Dizme İşi: Yapımı oldukça basittir. Örnek boncuklarla boncuk dizilir. Yapımı kolaydır. Ve göz zevkine dayanır. Verilen örneklere göre yapılması kolaydır.

Evde Mandal Süsleme İşi: Firmaya teslim edip paranızı alıyorsunuz. Ücreti kutu başına oluyor. Mandal süslemesi boncuk ve diğer süs ürünleriyle yapılan kolay bir iştir.

Yemek: Eve verilen yemek siparişleriyle para kazanılmaktadır. Kurabiye, pasta, sarma gibi. Yemek yapmayı seven hanımlar için kolay bir iş olup zorlamamaktadır.

Evde Anahtarlık İşi: Evde kadınlar anahtarlık yaparak para kazanmaktadır. Boncuk ve diğer süs malzemeleriyle güzel tasarımlı anahtarlıklar yapılmaktadır.

Evde Çorap İşi: Oldukça kolay ve el becerisi gerektiren bir iştir.  Süslediğiniz çorap başına ücret alırsınız.

Bir Önceki Yazımız Olan İzmir Ek İş İlanları Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Fatma TOPALAK dedi ki:

  Evde davetiye katlama,poşet katlama, boncuk dizme . İş verebilecek olanlar ulaşırsa sevinirim (05068605700). Annem ile birlikte güzel işler çıkarabiliriz.

 2. sabahat dedi ki:

  Evde ek iş yapabiliriz 5 kisiyiz elimizden her iş gelir

 3. sabahat dedi ki:

  Evde nikah sekeri ve diğer ek işler i yaparim becerikliyim

 4. Kezban dedi ki:

  Evde boncuk dizme,nikah sekeri,poset katlama,davetiye katlama gibi işleri yapabilirim.Cocuklarımın okul masrafları için istiyorum.Adanada yasıyorum buradan olursa iyi olur benim için.Tesekkür ediyorum şimdiden umarım hemen cevap alırım.

 5. SEDA dedi ki:

  Merhabalar evde annemle yazılan her işi yapabiliriz.Bu mesaja geri dönerseniz sevinirim adana seyhanda oturuyorum

BİR YORUM YAZ