21.11.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

50 Bin TL İle Nasıl Bir İş Yapılır?

50 Bin TL İle Nasıl Bir İş Yapılır?

Şatafatlı bir iş kurmak için 50 Bin TL yeterli olmasa da başlangıç için yeterli sayılabilecek bir miktardır. Kişi kendi işini kurarak yapabilecekleri arasında fikir alışverişi yaptığı gibi aynı zamanda internet üzerinden iş fikirlerini de değerlendirmek istemez. Sonuçta doğru alınan karar onu başarıya götürecektir. Ancak ilerde 50 Bin TL param vardı onu da batırdım dememesi için çok iyi analizler yapmalıdır. Kişi bunca yaşına kadar farklı iş sektörlerinde maaşlı olarak çalışmış olabilir. Bu sebeple kendi işinin patronu olurken de doğru sorumlulukları alması gerekmektedir. İnsanlar nasıl işyeri açmalıyım sorularının cevaplarını ararken sizlere 50 Bin TL ile ne iş yapılır konusunda biraz fikir vermek istiyoruz.

Bayilik Alabilirsiniz!

50 Bin TL paranız var ve kendi işleteceğiniz bir iş yeri açmak istiyorsanız bayilik alabilirsiniz. Mesela Su bayiliği, Kahve bayiliği, Çıtır Usta gibi sizlere sayılabilecek birçok iş imkanı bulunmaktadır.

3 Bin TL Yatırmanız Durumunda Su İşinden Para Kazanabilirsiniz!

Alkalife su bayiliği almak için sadece 3 Bin TL vermeniz yeterli olacaktır. Bildiğimiz normal içme suyunu Alkali içe suyu haline getiren Alkalife firması tarafından yapılan bir çağrıda iş kuracak olan kişilerin 3 Bin TL karşılığında bayiliğimizi alabilirler şeklinde konuşmalar yapmaktadır.

Halı Yıkama Üzerine Çalışabilirsiniz!

50 Bin TL paranız var ve hepsini de açılış için kullanmak istemezsiniz diye düşünüyoruz. Uygun bir mahalle arasından geniş bir dükkan tutarak halı yıkama işine giriş yapabilirsiniz. Almanız gerekenler arasında sadece halı yıkama makinası olacağı için başka da bir masrafınız bulunmuyor. Siz tüm dükkanı açtıktan sonra internet üzerinden de gerekli reklamları verdiğinizde, O mahallenin halkına broşürleri dağıttığınızda işiniz tıkırında olacaktır.

Bir Önceki Yazımız Olan Çıtır Usta Bayilik Şartları Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ