17.10.2018 - Ek İş, Evde Ek iş, 2017 ek iş ilanları, 2017 İş Kur, Ek İş Sitesi

2017 Evde İş Fırsatları

2017 Evde İş Fırsatları

Evde İş Fırsatları

Evde ek iş fırsatlarını sizlere anlatarak rahat bir şekilde evinizde para kazanmanızı sağlamayı amaç ediniyoruz. İşsizlik giderek artmaktadır. Ek iş imkanları sayesinde evinizde rahat para kazanarak aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Eğer para kazanmak istiyorsanız ek iş imkanlarını kaçırmayın paraya ihtiyacınız varsa firmalara başvuru yaptıktan sonra istediğiniz işi isteyerek zaman kaybetmeden işe başlayabilirsiniz. Bu kadar zor bir hayatta yaşamak zor olduğu için insanlar artık ek işlere ilgisini giderek yoğunlaştırmaktadır.

Bu ek işler diğer işlere göre fazla güç gerektirmemektedir. Evinizde oturduğunuz yerden bu işleri yaparak ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz bilgilerle iş fırsatlarını yakalayarak zamanınızı daha iyi değerlendireceksiniz.

Evde Yapılabilecek İşler

Evinizde ev işleri bittikten sonra bazen yapacak bir iş bulamıyorsanız boş zamanınızı ailenize katkı sağlayarak değerlendirmek istiyorsanız artık evde ek iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Evinizde farklı türlerde bir çok iş imkanlarıyla zamanınızı iyi değerlendirebilirsiniz.

Firmalar insan gücü ve el emeği gerektiren işler için sürekli ilan yayınlamaktadır. Bu iş ilanları sayesinde kendi yeteneğinizi daha fazla geliştirerek harika işler başarabilirsiniz. Ek işlerin büyük çoğunluğu insan gücüyle şekillenerek son halini alır daha sonra firmalar tarafından satışa sunulmaktadır.

Evde yapacak olduğunuz ek işe göre alacağınız ücret de değişkenlik gösterecektir. Şimdi sizlere evde hangi işleri yaparak para kazanabilirsiniz onu açıklayalım. Bayanlara göre özellikle uygun olan işler evde yemek yapma, ütü yapma, nikah şekeri paketleme, boncuk işleri, kına paketleme, kutu katlama, kokulu sabunlar yapma, mum yapma, davetiye katlama, kalem montaj gibi işlerle uğraşarak iyi gelirler elde edebilirsiniz.

Önemli olan sizlerin bu işi kısa süre içerisinde bitirdikten sonra firmalara teslim etmenizdir. Firmalarla görüşme sırasında yapacağınız anlaşmalar çok önemlidir çünkü yapılan işler tam olması şartıyla çalışma sonrası paranız tam olarak size ödenecektir.

Evde Ek İş Veren Firmalar

İnternet yoluyla firmalar ek iş için ilan yayınlarlar. Buradan kendi ilinizde olan firmaları seçerek iletişime geçebilirsiniz. Daha sonraki aşamada işinizi belirterek güven vermelisiniz çünkü firmalar sürekli çalışan eleman isterler işleri yarıda kalmasını istememektedirler.

Firmadan hangi işi seçtiyseniz malzemeleri aldıktan sonra evinizde işe başlayabilirsiniz. İşe başlama olarak evinizin boş bir bölümünü ayarlamanız gerekir. Orası sizin çalışma alanınız olacaktır. Orada geçirdiğiniz zaman dilimi çok önemlidir bazı ek işler yoğun dikkat gerektirmektedir.

Günlük çalışma planıyla işleriniz belirli bir düzen doğrultusunda ilerleyecektir. İşlerin istenilen sürede bitmiş olması daha sonra alacak olduğunuz işler için size referans olacaktır. Evde iş fırsatlarından yararlanarak ayda 2000 tl ye kadar ek gelir elde edebilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan Evde İplik Temizleme İşi Veren Firmalar Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Gul dedi ki:

  Elim yatkındır kısa surede tamamlayabilirim izmirde oturuyorum 3 4 kisilik ekibim var

 2. Çağla dedi ki:

  Öğrenciyim beylikdüzünde bu işi yapabilirim ihtiyacım var elim yatkındır

 3. Sennur dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işini yapabilirim elim yatkındır izmir

 4. burak dedi ki:

  izmirdeyim dugunum var bu ise ihtiyacim var litfen

 5. Ceylan Kadiroglu dedi ki:

  Ek is yapmak istiyorum

 6. Fatmanaz dedi ki:

  Elimden gelenin daha fazlasin yapacağıma eminim

BİR YORUM YAZ